Chce zostać prezydentem, mówi że ma MBA z szacownego Collegium Humanum

Chce zostać prezydentem, mówi że ma MBA z szacownego Collegium Humanum, drugi kandydat jest brytyjsko utytułowany w Apsley

148

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk komentuje aferę Collegium Humanum:
Prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk komentuje aferę Collegium Humanum: "To jak zakupy w sklepie mięsnym"

O dwóch takich… Konrad Fijołek z Rzeszowa i Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia. Obasj stoją przed trudnym wyzwaniem w drugiej turze wyborów samorządowych. Dziś skupmy się na Sutryku gdzie jego rywalką jest posłanka Polski 2050, Izabela Bodnar. Niepewność dotycząca jego reelekcji sprawia, że Sutryk poszukuje wsparcia najważniejszych postaci w Koalicji Obywatelskiej. Postaci takich jak Donald Tusk i Rafał Trzaskowski. Mimo iż obaj liderzy nie planują na razie swojej obecności we Wrocławiu, sytuacja ta może ulec zmianie. Nie łatwo jest zostać prezydentem pomimo posiadania MBA.

Czy przygotowanie administracyjne w postaci dyplomy MBA wystarczy? trzymamy kciuki

Przypomnijmy że wielu włodarzy zdobyło w różny sposób dyplomy MBA, niestety żaden nie pochodzi z Harvarda. Tak więc w przypadku Sutryka czekamy na wsparcie liderów KO(knock out – tak jest w boksie). OK – KO. Podczas gdy Trzaskowski kontynuuje swoją ogólnopolską kampanię wspierającą kandydatów KO, jego wizyta we Wrocławiu nie jest na razie zaplanowana. Tusk również ograniczył się do ogólnego wsparcia wyrażonego przed pierwszą turą wyborów. To przez niektórych działaczy może być postrzegane jako wsparcie niepełne.

Ta sytuacja rodzi niepokój w obozie Sutryka, który liczy na silne poparcie swoich partyjnych liderów w kluczowym momencie kampanii. Niepewność ta jest wyrazem większego problemu, z jakim zmaga się Koalicja Obywatelska, odnoszącego się do braku jednomyślnego i zdecydowanego wsparcia dla swoich kandydatów w lokalnych wyborach.

Nie wszyscy sympatycy KO są za dyplomem MBA u prezydenta

Dodatkowo, atmosfera wokół Sutryka jest napięta z powodu szeroko zakrojonych działań przeciwników i zmęczenia jego rządami wśród części wyborców oraz członków KO. Te wybory są testem nie tylko dla Sutryka, ale również dla spójności i zdolności Koalicji Obywatelskiej do skupienia się na wspólnym celu i wsparciu swoich kandydatów w decydujących momentach.

———————-

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, przygotowany go przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Nasi czytelnicy dają nam wiarę w sens tego co robimy.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształtowaniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. kontakt@radiobp.org

Prowadzimy restaurację ZDRÓWKO którą wspiera Jarosław Uściński

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia