Dagmara Kaźmierska skandal w TVN i upadek w Polsacie

Co się musiało stać że TVN i Polsat wstydzą się swojej byłej gwiazdy. Dagmara Kaźmierska, bo o niej mowa najpierw pracowała jako sprzątaczka w Niemczech ,potem prowadziła dom publiczny i została gwiazdą TVN. Dlaczego teraz znika ze wszystkich mediów.

241

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Dagmara Kaźmierska skandal w TVN i upadek w Polsacie;
Dagmara Kaźmierska skandal w TVN i upadek w Polsacie

Co się musiało stać że TVN i Polsat wstydzą się swojej byłej gwiazdy jaką była Dagmara Kaźmierska. O niej to właśnie mowa najpierw pracowała jako sprzątaczka w Niemczech, jednak później zainteresowała się łatwiejszą niekoniecznie legalną formą zarabiania na życie. Wcześniej, jej mąż zdążył postrzelić szefa gangu, za co trafił do więzienia. Dagmara Kaźmierska w prowadzonym przez siebie domu publicznym „Heidi”, zatrudniała nieświadome kobiety jako barmanki i później informowała je o prawdziwym charakterze pracy. „W przypadku odmowy świadczenia usług lub chęci odejścia z agencji, na kobiety były nakładane przez oskarżoną »kary pieniężne«, stanowiące z reguły równowartość utraconego przez nią w związku z tym zarobku” — przekazał mediom Tomasz Orepuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Świdnicy Tomasz Orepuk.

Od więzienia do reality show w TVN i upadek w Polsacie - Dagmara Kaźmierska foto. Sylwia Dabrowa
Od więzienia do reality show w TVN i upadek w Polsacie – Dagmara Kaźmierska foto. Sylwia Dabrowa

Od więzienia do reality show w TVN i upadek w Polsacie

„Oskarżona i współdziałający z nią w grupie mężczyźni doprowadzili ponadto siedem kobiet do uprawiania prostytucji w wyniku przemocy, groźby lub wykorzystując przymusowe położenie i stosunek zależności wynikający z nałożenia wielokrotnych kar finansowych. Jak pisały media, ustalenia śledztwa pozwoliły także na przyjęcie, że Dagmara K. dwukrotnie dopuściła się zbrodni polegającej na handlu ludźmi. Oskarżona zażądała bowiem równowartości kwoty 5 tys. euro w zamian za swoją zgodę na zaprzestanie uprawiania prostytucji przez dwie zatrudnione w agencji kobiety od mężczyzn, którzy emocjonalnie związali się pokrzywdzonymi i chcieli, aby odeszły one z agencji” — dodał przedstawiciel prokuratury.

Jednym z zarzutów był taki, że Dagmara K. miała zlecić zgwałcenie 24-letniej dziewczyny Marii A. w zemście za zrezygnowanie z pracy w agencji. „Krzyczała, szarpała za włosy, biła z otwartej ręki, po brzuchu, ale tak, by nie zostawić śladów na twarzy”. „Dagmara oficjalnie zabroniła narkotyków w agencji, ale Jacek K. [„człowiek od wszystkiego”] przywoził dziewczynom, co chciały, i ona o tym wiedziała. Jak któraś nie chciała wziąć, to dosypywano im to do alkoholu. Wtedy były bardziej seksowne” czytamy w cytowanych przez Goniec zeznaniach Marii A.

Wyrok na „gwiazdę” TVN i Polsat

W 2009 roku Dagmara K. została więc skazana na 4 lata więzienia, lecz po apelacji wyrok skrócono do 3 lat. Prawomocny wyrok dotyczył „działania w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji”. Do więzienia trafiła w 2012 roku i spędziła tam tylko 14 miesięcy. Skrócenie wyroku było możliwe po opinii naczelnika więzienia „Postawa skazanej uzasadnia, że chce zmienić wcześniejszy naganny styl życia, co pozwala na przyjęcie pozytywnej prognozy społeczno-kryminologicznej”

Dagmara Kaźmierska rozpoczęła karierę telewizyjną w 2016 roku, gdy zaczęła występować w stacji TTV „Królowe życia”. Udawała właścicielkę butiku z Kłodzka, a nie domu publicznego. W TVN Dagmara Kaźmierska mówiła w wywiadach o swojej działalności przestępczej i telewizja ta chętnie ją promowała. Dlaczego teraz media promujące osoby związane z działalnością przestępczą nie bronią swojej celebrytki? Do tej pory świadomie promowano osobę z kryminalną przeszłością. Trudno znaleźć odpowiedź na to pytanie. Nazwać to hipokryzją to za mało.

Dagmara Kaźmierska a media, kiedy promocja przestępców przestaje być modna
Dagmara Kaźmierska a media, kiedy promocja przestępców przestaje być modna

Dagmara Kaźmierska a media, kiedy promocja przestępców przestaje być modna

Kaźmierska występowała w „Królowych życia” praktycznie do końca programu, a w jego miejsce pojawił się program „Diabelnie boskie”. Dagmara Kaźmierska zakończyła współpracę z Grupą TVN i przeszła do telewizji Polsat. Ta zapewniła jej własny reality show „Dagmara szuka męża”. To chyba nie był dobry strzał gdyż Po tekście który okazał się na portalu Goniec.pl Polsat usunął wszystkie odcinki programu „Dagmara szuka męża” z serwisu Polsat Box Go. Zrezygnowano również z realizacji następnej edycji programu i Dagmara Kaźmierska nie pojawi się w finałowym odcinku show „Dancing with the Stars.

 Wszystkie odcinki programu „Królowe życia” zostały usunięte z należącej do TVN platformy streamingowej Player (Warner Bros. Discovery).

Dagmara Kaźmierska – Jak Polsat i TVN (TTV) Udają Że „Nie Wiedzieli” Co Wyczyniała!

Zajrzyj do artykułu Agencje pracy – fakty i mity

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Warszawa to także Wy! Poznaj swoje miasto, za naszym pośrednictwem.

Dziś gratka dla miłośników historii Warszawy – WARSZAWA 1927 ROK, 14 minutowa podróż w czasie. a także Warsaw 1939

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2024.

redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia