La Liga: ogromny szok w Hiszpanii Xavi i Lewandowski zdecydowali.

Temat przyszłości Roberta Lewandowskiego nabierają tempa po jego fenomenalnym występie z Valencią. Xavi: temat jest otwarty.

252

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

La Liga
Robert Lewandowwski na wylocie z Barcelony

Po triumfalnym występie Roberta Lewandowskiego w meczu z Valencią, gdzie zdobył hat-tricka, debaty na temat jego przyszłości w Hiszpanii nabrały tempa. Słowa Xaviego pochodzące z konferencji prasowej przed spotkaniem z Gironą tylko podgrzały atmosferę spekulacji. LA liga: ogromny szok w Hiszpanii Xavi i Lewandowski zdecydowali.

LA liga: ogromny szok w Hiszpanii Xavi i Lewandowski zdecydowali.

Xavi, szkoleniowiec Barcelony, stanowczo oznajmił, że Lewandowski nie zamierza opuszczać klubu. „Odejście nie wchodzi w grę” – stwierdził, wykluczając spekulacje o transferze do Arabii Saudyjskiej czy USA. Xavi podkreślił również, że ceni pracę Lewandowskiego i wypowiedział się pozytywnie o jego zaangażowaniu.

Jednakże, choć Xavi wykluczył temat transferu w tej chwili, pozostawił pewne drzwi otwarte. Zasugerował rozmowę na ten temat pod koniec sezonu. Te słowa stworzyły pole do spekulacji na temat przyszłości polskiego napastnika w Barcelonie.

Szczególnie zainteresowaniem cieszyły się wypowiedzi Xaviego na temat celów drużyny. Sugeruje on, że zajęcie drugiego miejsca w lidze jest ważniejsze niż indywidualne osiągnięcia, takie jak obrona tytułu Pichichi przez Lewandowskiego. To stanowisko rzuca światło na priorytety klubu oraz podejście do współpracy z gwiazdą zespołu.

Czy będzie król strzelców?

Na chwilę obecną Lewandowski plasuje się na czwartym miejscu w klasyfikacji strzelców, rywalizując z piłkarzami takimi jak Ante Budimir czy Artem Dovbyk. Mimo że Xavi podkreśla, że wspomoże Lewandowskiego w zdobyciu tytułu króla strzelców. Jednak priorytetem pozostaje dla niego osiągnięcie drugiego miejsca w lidze hiszpańskiej.

Zbliżające się spotkanie między FC Barceloną a Gironą, drugą ekipą w tabeli, obiecuje emocje i zacieśnienie rywalizacji w walce o wicemistrzostwo Hiszpanii. Tylko czas pokaże, czy słowa Xaviego wpłyną na dalsze losy Roberta Lewandowskiego w Barcelonie. Ciekawe jak te wydarzenia odbiją się na dynamice drużyny w nadchodzących tygodniach.

Podsumowując, wypowiedzi Xaviego są kluczowe dla zrozumienia obecnego stanu rzeczy w kwestii przyszłości Lewandowskiego w Barcelonie. Choć na razie pozostaje on w klubie, atmosfera spekulacji nadal panuje, czekając na rozwój sytuacji pod koniec sezonu.

O Finale Pucharu Polski przeczytaj w innym artykule. Wisła – Pogoń. Finałowy mecz, który zaskoczył wszystkich!

——-

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas. Mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i kształtowania osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. kontakt@radiobp.org

Prowadzimy restaurację ZDRÓWKO którą wspiera Jarosław Uściński

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia