Śmierć doświadczonego podkomisarza CBŚP

Śmierć doświadczonego podkomisarza CBŚP

149

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Śmierć doświadczonego podkomisarza CBŚP
Śmierć doświadczonego podkomisarza CBŚP

Śmierć doświadczonego podkomisarza CBŚP. Wczoraj (14 maja) wieczorem znaleziono ciało oficera Centralnego Biura Śledczego Policji we Wrocławiu. Na nieżyjącego mężczyznę, który okazał się być oficerem CBŚP natknęła się około godziny 19 w jednej z miejscowości pod stolicą województwa Dolnośląskiego spacerująca osoba. Zaraz potem kobieta zaalarmowała policję, okazało się, że zmarły to podkomisarz z 20-letnim stażem.

Śmierć doświadczonego podkomisarza CBŚP – oficer wrocławskiego CBŚP

Ciało zastępcy naczelnika jednego z wydziałów wrocławskiego CBŚP znalazła spacerująca kobieta, która na miejsce wezwała policję ok. godziny 19. Prokurator, który pojawił się na miejscu wstępnie wykluczył udział osób trzecich mówi Onetowi Łukasz Dutkowiak, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. „Gazeta Wrocławska” poinformowała, że przy denacie leżała broń. Z informacji gazety wynika, że oficer miał mieć ranę po postrzeleniu w głowę, a ponadto znaleziona przy nim została łuska. Zmarłemu miał towarzyszyć pies. By chronić dobro jego najbliższych nie wypowiadamy się w tej sprawie, usłyszeliśmy od jednego z funkcjonariuszy z zespołu prasowego CBŚP. Sekcja zwłok wyjaśni przyczynę śmierci mężczyzny. Rzecznik dolnośląskiej policji nie udziela informacji na temat jego tożsamości. Marcin Torz z portalu Ujawniamy.com jako pierwszy poinformował o całym zdarzeniu.

Śmierć doświadczonego podkomisarza CBŚP – Centralne Biuro Śledcze Policji


Centralne Biuro Śledcze Policji to wyspecjalizowana jednostka polskiej policji zajmująca się przestępczością zorganizowaną. CMŚP powstało w 2000 roku i często nazywane jest „polskim FBI”. Do głównych zadań CBŚP należy: Prowadzenie dochodzeń i zwalczanie zorganizowanych grup przestępczych, śledztwa w sprawie przestępstw finansowych, zwalczanie terroryzmu, ochrona świadków, biuro współpracuje także z międzynarodowymi organami ścigania w zakresie dochodzeń i operacji.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o kolejnym przykładzie globalnego ocieplenia

Foto: Elżbieta Krzysztof/Shutterstock

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia