Youngtimer Warsaw w Warszawie 22.05.2024

Cykliczne Spotkania Klasycznej Motoryzacji w sezonie 2024 które zostały zaplanowane od 8 maja do 2 października na Błoniach PGE Narodowego. To niezapomniane wrażenia dla fanów motoryzacji i Youngtimer Warsaw.

185

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Youngtimer Warsaw Cykliczne Spotkania Klasycznej Motoryzacji w Warszawie 22.05.2024
Youngtimer Warsaw Cykliczne Spotkania Klasycznej Motoryzacji w Warszawie 22.05.2024

To już dziś, kolejna edycja na Fundacji Youngtimer Warsaw. Cykliczne Spotkania Klasycznej Motoryzacji w sezonie 2024 zaplanowano od 8 maja do 2 października na Błoniach PGE Narodowego. Szczegółowy harmonogram możemy znaleźć na stronie organizatora oraz w serwisie Facebook.

Należy wspomnieć że błonia PGE Narodowego są miejscem spotkań od 7 lat, a na ich organizację uzyskujemy odpowiednie zgody i umowy z Zarządcą terenu. W tym czasie wytworzyła się społeczność ludzi zaangażowana i związana z Youngtimer Warsaw, a samo  wydarzenie urosło do rangi największego w kraju. Organizatorzy od początku kierują się zasadami dostępności dla wszystkich, jak również dbaniem o porządek i kulturę na miejscu. Nadrzędnym celem jest tworzenie spokojnej i rodzinnej atmosfery. Tu każda grupa wiekowa będzie mogła czuć się bezpiecznie i miło spędzić czas. 

Plan imprezy Youngtimer Warsaw Cykliczne Spotkania Klasycznej Motoryzacji w Warszawie 22.05.2024
Plan imprezy Youngtimer Warsaw Cykliczne Spotkania Klasycznej Motoryzacji w Warszawie 22.05.2024

Youngtimer Warsaw na Błoniach PGE Narodowego 22.05.2024

Dla głodnych jak zawsze obecna będzie Strefa Gastro.  O zdrowie zadba zabezpieczenie medyczne Warsaw First Aid Squad, zaplecze sanitarne i wielu klasycznych zapaleńców motoryzacji czyli po prostu youngtimerwarsaw.

Uwaga: Przy okazji należy przypomnieć o organizacji ruchu na miejscu zdarzenia. Będzie on obowiązywać na wszystkich zaplanowanych Cyklicznych Spotkaniach w tym roku. W tym sezonie czeka na Was kilka zmian w organizacji ruchu i parkowaniu podczas Cykliczne Spotkanie Klasycznej Motoryzacji – Youngtimer Warsaw PGE Narodowy

Obejrzyjcie uważnie film, na którym Tomasz Tomcat Ferdek stara się to wszystko bardzo dokładnie wytłumaczyć. Przypominamy, że w środę wjazd na plac będzie możliwy już od godziny 16:00. Na miejscu mogą trwać jeszcze drobne prace organizacyjne

Youngtimer Warsaw Cykliczne Spotkania Klasycznej Motoryzacji w Warszawie widok z drona. foto autophotomotive.pl
Youngtimer Warsaw Cykliczne Spotkania Klasycznej Motoryzacji w Warszawie widok z drona. foto autophotomotive.pl

Zasady dla uczestników Cykliczne Spotkania Klasycznej Motoryzacji w sezonie 2024

Imprezy odbywają się w porozumieniu z władzami PGE Narodowego. Będą na nich obowiązywać pewne zasady dla wjeżdżających aut. 

Dopuszczone do udziału w Spotkaniu będą:.
  • Pojazdy, których produkcja modelu rozpoczęła się do 1993 roku włącznie i są w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym, zbliżonym do oryginału lub z tuningiem z epoki (lub pasującym do danej epoki). 
  • Pojazdy rzadkie, unikatowe, egzotyczne, których model został wyprodukowany w ściśle limitowanej ilości w latach 1993–1998. Fabryczne topowe serie produkcyjne zachowane w stanie możliwie zbliżonym do oryginału (lub oryginalnym) lub z tuningiem pasującym do danej epoki. Zachowane w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. 
  • Pojazdy, które w momencie wjazdu ukończyły 25 lat i zostały wpisane do rejestru zabytków lub znajdują się w wojewódzkiej ewidencji zabytków.
  • Pojazdy, które w momencie wjazdu ukończyły 25 lat i zostały uznane przez uprawnionego Rzeczoznawcę Samochodowego za unikatowe lub mające szczególne znaczenie dla udokumentowania historii motoryzacji. 
  • Pojazdy wyprodukowane w Polsce oraz w krajach byłych Republik Socjalistycznych (popularnie zwanych „demoludami”). Błąd w nazewnictwie, ponieważ punkt dotyczy prawdopodobnie wszystkich krajów socjalistycznych.
  • Pojazdy biorące udział w rajdzie charytatywnym „Złombol” – bez względu na rocznik i stan. 

Zasady dla uczestników Cykliczne Spotkania Klasycznej Motoryzacji – pamiętaj o OC

Powyższe pojazdy powinny być odpowiednio przygotowane do udziału w spotkaniu pod kątem wizualnym (tzn. czyste). sprawne technicznie, posiadające ważne badanie techniczne oraz polisę OC bez widocznych śladów niefachowych napraw, korozji i nie stwarzające zagrożenia dla Uczestników i Odwiedzających. Upewnij się czy możesz wjechać zaglądając na listę modeli aut. Lista obejmuje swym zakresem lata produkcji pojazdów dopuszczonych do uczestnictwa.

Kolejne spotkanie odbędzie się 29 maja w godzinach 16:00-21:00. Pamiętajcie Cykliczne Spotkanie Klasycznej Motoryzacji #3 (Dzień Dziecka na Spocie) na Błoniach PGE Narodowego. Do zobaczenia!

REGULAMIN CYKLICZNYCH SPOTKAŃ 2024

Co się zmieniło przez dwa lata, tak pisaliśmy o imprezie w 2022 roku – Youngtimer Warsaw wrócił do kalendarza imprez.

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Radio to także Wy! 

Czerwiec 2024 roku będzie przełomowym momentem w historii – CEPiK szykuje rewolucję

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2024.

redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia