Youngtimer Warsaw wrócił do kalendarza imprez

0
457
błonia stadionu Narodowego
Youngtimer Warsaw wrócił do kalendarza imprez

W dniu 11.05.2022 oficjalnie od godziny 18 Youngtimer Warsaw wrócił do kalendarza imprez. Już w drodze na Błonia Stadionu Narodowego można było zauważyć zwiększoną ilość aut w wieku “Young”. Przemieszczały się po mieście w jednym kierunku co zapowiadało że frekwencja będzie co najmniej przyzwoita. Pogoda tego dnia była wyśmienita jak na imprezę plenerową. Po dojechaniu na miejsce, a nie lubię się spóźniać okazało, że wjazd na Błonia nie będzie łatwy. Utworzył się ogromny korek chętnych i trzeba było odstać swoje ażeby znaleźć się na placu. Jak wcześniej wspomniałem byłem o 18 i na placu zastałem już kilkaset ustawionych aut oraz tysiące ludzi. Trzeba przyznać że samochody wjeżdżały przez kolejne godziny.

Błonia stadionu Narodowego
Piotr Pawlak i młodzi fani motoryzacji Jasiek i Jacek.

Youngtimer Warsaw wrócił do kalendarza imprez – auta ze wszystkich stron

Przerwa spowodowana pandemią Coronawirusa która w wielu miejscach zamknęła imprezy lub je ograniczyła powoli ustępuje. Ludziom i ich autom tego typu wydarzenia brakuje jak powietrza. Użytkownicy, sympatycy i oglądający byli w każdym wieku co zwiastuje że zainteresowanie zostanie z nami na następne pokolenia. Samochody które wjechały na Błonia to marki ze wszystkich stron świata. Głównie były to auta wyprodukowane w Polsce i Europie. Swoich przedstawicieli miała również duża grupa aut amerykańskich, a także japońskich. Samo zwiedzanie, oglądanie i podziwianie trwało naprawdę długo. Gdyby ktoś poczuł głód, rozwiązaniem było kilka klimatycznych foodtrucków. Spotkałem kilku dawno nie widzianych znajomych, niestety zabrakło czasu na dłuższe rozmowy ze względu na rozmiar imprezy.

Następnym razem. Jest to impreza cykliczna odbywająca się w środy na Błoniach Stadionu Narodowego i w niedziele przy PKP Powiśle. Z pewnością warto się wybrać, dla spędzenia popołudnia wśród pojazdów których na co dzień nie widzimy na naszych drogach. Bez wątpienia można spotkać ludzi z pasją których wiedza i cenne rady można wykorzystać przy własnych projektach. I wreszcie najważniejsze, po wielomiesięcznej zapaści spotkajmy naszych przyjaciół i przewietrzmy nasze samochody.

Obejrzyj relację z YT Relacja Zlot Youngtimer Warsaw 11.05.2022 Cz.1

Może cię też zainteresować temat Jazda z przyczepą co trzeba wiedzieć?

Żeby być na bieżąco korzystaj z naszego Kalendarza Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022