Tragiczna śmierć młodego mężczyzny

142

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Tragiczna śmierć młodego mężczyzny
Tragiczna śmierć młodego mężczyzny

Tragiczna śmierć młodego mężczyzny. W Łagiewnikach w województwie łódzkim znaleziono nagiego młodego mężczyznę poparzeniami ciała. Mimo, że 24-latka przewieziono do szpitala to niestety zmarł.

Tragiczna śmierć młodego mężczyzny – rozmowa z policją w Łodzi

W rozmowie z Wirtualną Polską Asp. Kamila Sowińska z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi powiedziała, że w piątek w lesie w Łagiewnikach na ulicy Kazimiery i Jana Marczyńskich natrafiono na młodego mężczyznę, który był poparzony na całym ciele. Na miejsce wezwano wszystkie służby mundurowe. Mężczyznę natychmiast przetransportowany do szpitala powiedziała funkcjonariuszka. Sowińska powiedziała, że w poniedziałek ok. godziny 7 mężczyzna umarł. Policjanci wykonali na miejscu szereg czynności dzięki czemu ustalono od czego pośrednio zginął 24-latek. Ustalono miejsce pożaru, w którym uczestniczył poszkodowany – wskazała. Sprawę śmierci 24-latka zajmuje się Prokuratura Rejonowa Łódź-Bałuty.

Tragiczna śmierć młodego mężczyzny – jedna z hipotez

Z doniesień „Dziennika Łódzkiego” dowiemy się, że mężczyzna był przytomny, gdy na miejsce przybyły służby. Ciężko ranny mężczyzna rozmawiał jeszcze z policjantami. Powiedział m.in. jak się nazywa możemy przeczytać. Jedna z hipotez zakłada, że 24-latek został wyniesiony do lasu z samochodu. Jej prawdopodobieństwo potwierdza fakt, że leżał przy drodze, w miejscu gdzie nie można było znaleźć śladów pożaru dodano.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o tragicznej śmierci na Kaszubach

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia