Tragiczna śmierć na Kaszubach. W Chmielnie wyłowiono ciało 58-latka

171

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Tragiczna śmierć na Kaszubach. W Chmielnie wyłowiono ciało 58 latka
Tragiczna śmierć na Kaszubach. W Chmielnie wyłowiono ciało 58 latka

Tragiczna śmierć na Kaszubach. W Chmielnie wyłowiono ciało 58-latka. Niezwykle pechowy finał miał wyjazd wypoczynkowy 58-letniego mężczyzny. Obywatel naszego kraju wybrał się na weekend majowy do Chmielna w województwie pomorskim. Do tragicznego znaleziska doszło wczoraj (niedziela 26 maja) wieczorem. Gdy przez kilka godzin mężczyzna w podeszłym wieku nie dawał oznak życia jego znajomi zdecydowali się wezwać służby. Wiadomo było, że zaginiony poszedł popływać do pobliskiego jeziora Kłodno wobec czego tam rozpoczęto poszukiwania. Gdy natrafiono na ubrania prawdopodobnie jego natychmiast wezwano grupę specjalizującą się w tego typu sprawach oraz nurków. Niestety około godziny 18 wyłowiono ciało, którym okazał się być zaginiony. Dokładne przyczyny jego śmierci nie są jeszcze znane, a te wyjaśni sekcja zwłok. Można jednak przypuszczać, że doszło do utonięcia.

Tragiczna śmierć na Kaszubach. W Chmielnie wyłowiono ciało 58-latka – prawdopodobne utonięcie

Niefortunna sytuacja miała miejsce w niedzielę nad jeziorem Kłodno na Kaszubach gdy 58-letni mężczyzna wybrał się na spacer. Brak kontaktu z nim zaniepokoił jego znajomych, którzy około godziny 9 rano powiadomili służby. Jego poszukiwania od razu zaczęto od okolic zbiornika wodnego gdy świadkowie, którzy widzieli mężczyznę potwierdzili, że miał on zamiar wejść do wody. Gdy na brzegu jeziora Kłodno natrafiono na ubrania niezwłocznie rozpoczęto jego przeszukiwanie. W tym celu wezwano strażaków oraz grupę nurków. Niestety potwierdziły się najgorsze przypuszczenia, z jeziora Kłodno wyłowiono ciało mężczyzny, którym okazał się 58-latek. Dokładnie przyczyny jego śmierci znane będą dopiero po sekcji zwłok.

Tragiczna śmierć na Kaszubach. W Chmielnie wyłowiono ciało 58-latka – jezioro Kłodno

Jezioro Kłodno to rynnowe jezioro na Pojezierzu Kaszubskim, w powiecie kartuskim. Położone jest na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego i słynie z czystej wody i pięknych widoków.

Oto kilka informacji o jeziorze:

 • Powierzchnia: 134,9 ha
 • Długość: 2 km
 • Szerokość: 0,98 km
 • Głębokość maksymalna: 34,7 m
 • Położenie: Kłodno, 83-333, Polska
 • Ocena: 4,5 gwiazdki na Google Maps

Jezioro Kłodno jest idealnym miejscem na:

 • Pływanie: Woda w jeziorze jest czysta i ciepła, co czyni je idealnym miejscem na pływanie.
 • Wędkowanie: W jeziorze żyje wiele gatunków ryb, w tym szczupak, lin, okoń, leszcz i płoć.
 • Sporty wodne: Na jeziorze można uprawiać różne sporty wodne, takie jak kajakarstwo, canoeing i windsurfing.
 • Wypoczynek: Nad brzegiem jeziora znajdują się liczne ośrodki wypoczynkowe, w których można się zrelaksować i cieszyć pięknymi widokami.

Foto: OSP

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o ciągu dalszym taśm ziobrystów

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

 • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
 • KRS: 0000406931
 • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia