Mistrzostwa Europy w Niemczech. Poznaliśmy wszystkich ćwierćfinalistów

67

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Mistrzostwa Europy w Niemczech. Poznaliśmy wszystkich ćwierćfinalistów
Mistrzostwa Europy w Niemczech. Poznaliśmy wszystkich ćwierćfinalistów

Mistrzostwa Europy w Niemczech. Poznaliśmy wszystkich ćwierćfinalistów. Wczorajszym spotkaniem Austria – Turcja zakończyła się rywalizacja w 1/8 finału mistrzostw Europy 2024 rozgrywanych w Niemczech i tym samym poznaliśmy wszystkich ćwierćfinalistów oraz pary. Największą niespodzianką na tym etapie było odpadnięcie z turnieju Włoch oraz Belgów choć ci drudzy musieli zmierzyć się z Francją. Za zaskoczenie wiele osób uważa jeszcze pożegnanie się z turniejem Austriaków. Ostatecznie do 1/4 finału promocję uzyskały ekipy Szwajcarii, Niemiec, Anglii, Hiszpanii, Francji, Portugalii, Holandii i Turcji. Ten etap turnieju rozpocznie się w najbliższy piątek meczem gospodarzy (Niemiec) z Hiszpanią oraz Portugalii z Francją. To pierwsze starcie wielu nazywa przedwczesnym finałem, ale drugi mecz również zapowiada się ciekawie. W sobotę zagrają Anglia ze Szwajcarią i Holandia z Turcją. Tutaj faworyci są jaśni, ale w tych parach wszystko jest możliwe.

Mistrzostwa Europy w Niemczech. Poznaliśmy wszystkich ćwierćfinalistów – przegrani

Z turniejem w Niemczech tuż po wyjściu z grupy pożegnać się musiały drużyny Włoch, Danii, Słowacji, Gruzji, Belgii, Słowenii, Rumunii i Austrii. Turniej u naszych zachodnich sąsiadów wkracza w decydującą fazę, a na placu boju pozostali już tylko najlepsi. My niestety „jak zwykle” zanim zaczęło się poważne granie musieliśmy się pożegnać z mistrzostwami. Pozostało nam emocjonować się poczynaniami innych

Mistrzostwa Europy w Niemczech. Poznaliśmy wszystkich ćwierćfinalistów – Pary 1/4 finału

5 lipca

Hiszpania – Niemcy, godzina 18, Stuttgart

Portugalia – Francja, godzina 21, Hamburg

6 lipca

Anglia – Szwajcaria, godzina 18, Duesseldorf

Holandia – Turcja, godzina 21, Berlin

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia