Bezpieczny Zakup Volvo V90 T6 AWD

487

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Volvo V90 T6 AWD

Bezpieczny Zakup Volvo V90 T6 AWD

Szwedzi wiedzą co dobre, i tak o to po sukcesie XC90 wracają z jeszcze bardziej luksusowym modelem V90. Volvo w wersji kombi jest ikoną motoryzacji i widać, że w tej kwestii nic się nie zmienia. Nowe Volvo V90 T6 AWD jest tego najlepszym przykładem. Volvo zawsze kojarzy się z bezpieczeństwem i stabilnością, to właśnie Szwedzi są prekursorami zaawansowanych systemów bezpieczeństwa. Nie inaczej jest z naszym dzisiejszym testowanym modelem, który ma najbardziej zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Luksus, elegancja, bezpieczeństwo – tak można opisać V90. A jak radzi sobie w trasie? O tym dzisiejszy Bezpieczny Zakup.

Bezpieczny Zakup Volvo V90 T6 AWD

Volvo V90 jest ładny, ale to po wejściu do środka skradnie nasze serca – od początku do końca. Szwedzi przyzwyczaili nas, że robią porządne samochody, minimalnie ale poprawnie. Tu również jest minimalizm, ale jest nowocześnie i ekskluzywnie. Skórzane, miękkie fotele, aż zachęcają nas abyśmy wsiedli do środka. Po środku kokpitu znajduje się ekran multimedialny. Wnętrze wykończone drewnianymi i skórzanymi detalami. Wydaje mi się, że projektanci zaskoczyli samych siebie, bo wnętrze wykonane jest na bardzo wysokim poziomie. Z tyłu nikt nie będzie się zgniótł, a wręcz przeciwnie, będzie mógł spokojnie podróżować nawet kilka godzin. Mimo tego, że jest wielki prowadzi się go znakomicie, jest ta dziecięca radość z prowadzenia tego autka. Wielkim atutem tego samochodu jest jego ekonomia. Średnie zużycie paliwa wynosi 9l przy normalnej jeździe, a przy ekonomicznej poniżej 8l/100km. Prędkość autostradowa kosztuje nas jedynie 7.5l/100km. Auto jest ekonomiczne w eksploatacji, komfortowe a do tego pomieści całą rodzinę i psa. No ale żeby nie było tak pięknie i cudownie… Koszt tego samochodu zaczyna się od 192 tysięcy, a cena naszej testowanej wersji to dobrze ponad 300 tysięcy.

 

Bezpieczny Zakup Volvo V90 T6 AWD 1

Bezpieczny Zakup Volvo V90 T6 AWD 2

Bezpieczny Zakup Volvo V90 T6 AWD 3

Bezpieczny Zakup Volvo V90 T6 AWD 4

Przeczytaj również Okiem Technicznym

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia