Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych – wywiad z Andrzejem Bochaczem

258

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

W kolejnym odcinku społecznego programu „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”, nadawanym w każdą niedzielę po 20.00 na antenie Radia Bezpieczna Podróż Dominik Kubalski rozmawia z Andrzejem Bochaczem. Legionowski artysta i instruktor plastyczny, słynący z upowszechniania sztuki witrażowej od kilkunastu lat prowadzi Legionowską Pracownię Witrażu i Mozaiki 12U, a także jest prezesem Stowarzyszenia Miłośników Witraży Ars Vitrea Polona. W wolnych chwilach organizuje wycieczki po Polsce Szlakiem Mistrzów Witraży. Specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu witraży klasycznych oraz Tiffany. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu. Audycję zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – „Kultura w sieci”.

Czytaj także: https://bezpiecznapodroz.org/2021/02/18/kultura-w-otoczeniu-osob-niepelnosprawnych-wywiad-z-marcinem-januszkiewiczem/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia