Widok miasta z lotu ptaka nocą – Legionowo

460

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Widok miasta z lotu ptaka nocą - Legionowo
default

Widok miasta z lotu ptaka nocą – Legionowo jest bardzo nowoczesnym miastem godnym statusu stolicy powiatu. Postanowiliśmy pokazać to na naszym filmie, zrobionym nowej generacji urządzeniem DJI MAVIC 3 w technologii 5.1k. Dron którego używamy wyposażony w najnowocześniejszą kamerę Hasselblad. Jest wyposażony w matrycę 4/3 cala, co pozwala na uniknięcie szumów związanych z nocnymi zdjęciami przy słabym oświetleniu. Bardzo chcieliśmy pokazać jak bardzo atrakcyjnie prezentuje się miasto, w którym siedzibę ma pierwsze radio cyfrowe DAB+. Nasze Radio nadaje w eterze i prowadzone jest przez redakcję z niepełnosprawnościami.

Nasi redaktorzy i prezenterzy reprezentują umiejętności posługiwania się najnowocześniejszymi technologiami cyfrowymi dostępnymi w chwili obecnej. Redakcja nasza jest awangardą. To nasz zespół tworzy pierwsze w Unii Europejskiej radio cyfrowe, nadające w eterze w najnowszej technologii DAB+ .

Widok miasta z lotu ptaka nocą - Legionowo

Widok miasta z lotu ptaka nocą – Legionowo z drona Mavic 3

Nasza redakcja, mając siedzibę w Legionowie inauguruje tym materiałem cykl reportaży filmowych. Będą one pochodzić z miast objętych zasięgiem naszych nadajników, pracujących w eterze w DAB+. Na dziś nadajemy w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Opolu, Szczecinie, Toruniu, Rzeszowie, Tarnowie, Częstochowie, Nowym Sączu i Andrychowie. W promieniu ponad 25km od centrów tych miast chcemy zintegrować lokalną społeczność wokół naszego radia. Zapraszamy wszystkie osoby z niepełnosprawnościami do współtworzenia treści lokalnych.

Jeśli jesteś zainteresowany tworzeniem nowej lokalnej redakcji pisz na kontakt@radiobp.org i zostań redaktorem w redakcji w jednej z rozgłośni wymienionych powyżej. Razem pokażemy że niepełnosprawność nie jest ograniczeniem, ale atutem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas, kliknij tutaj. Powiedz o nas znajomym i koniecznie zapytaj swoich samorządowców czy już z nami współpracują.

Miłego oglądania

słuchaj nas bezpośrednio https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia