Radzymin wspiera osoby niepełnosprawne

313

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Radzymin pomoc dla osób niepełnosprawnych
Radzymin wspiera osoby niepełnosprawne stawiając m.in. na nowoczesne technologie i komunikatory

Jak gmina Radzymin wspiera osoby niepełnosprawne? Pytanie to zadała przedstawicielom radzymińskiego samorządu Anna Dydymska z Radia Bezpieczna Podróż w audycji „Lokalne społeczności mają głos”. Odpowiedzi dziennikarce udzieliła kierownik Referatu Partycypacji i Polityki Społecznej Monika Nowak. Wedle jej słów w 2021 roku Radzymin postawił na nowoczesne technologie i komunikatory. Te działania miały i mają na celu z jednej strony ułatwić dostęp do urzędu i jego projektów. Z drugiej zaktywizować osoby nie tylko niepełnosprawne, ale i starsze do wychodzenia z domu. Wychodzenia z przysłowiowego zamknięcia w czterech ścianach. A na co mogą jeszcze liczyć osoby z niepełnosprawnościami w gminie Radzymin? Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Radzymin wspiera osoby niepełnosprawne – Lokalne społeczności mają głos 31.01.2022

A kolejne odcinki audycji “Lokalne społeczności mają głos” usłyszycie na antenie Radia Bezpieczna Podróż codziennie, od poniedziałku do piątku, po godzinie 13:00. Zapraszamy do słuchania.

Zainteresował cię temat wsparcia dla osób niepełnosprawnych? Przeczytaj także jak Wołomin pomaga swoim mieszkańcom z niepełnosprawnościami.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia