Radzymin wspiera osoby niepełnosprawne

80
Radzymin pomoc dla osób niepełnosprawnych
Radzymin wspiera osoby niepełnosprawne stawiając m.in. na nowoczesne technologie i komunikatory

Jak gmina Radzymin wspiera osoby niepełnosprawne? Pytanie to zadała przedstawicielom radzymińskiego samorządu Anna Dydymska z Radia Bezpieczna Podróż w audycji “Lokalne społeczności mają głos”. Odpowiedzi dziennikarce udzieliła kierownik Referatu Partycypacji i Polityki Społecznej Monika Nowak. Wedle jej słów w 2021 roku Radzymin postawił na nowoczesne technologie i komunikatory. Te działania miały i mają na celu z jednej strony ułatwić dostęp do urzędu i jego projektów. Z drugiej zaktywizować osoby nie tylko niepełnosprawne, ale i starsze do wychodzenia z domu. Wychodzenia z przysłowiowego zamknięcia w czterech ścianach. A na co mogą jeszcze liczyć osoby z niepełnosprawnościami w gminie Radzymin? Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Radzymin wspiera osoby niepełnosprawne – Lokalne społeczności mają głos 31.01.2022

A kolejne odcinki audycji “Lokalne społeczności mają głos” usłyszycie na antenie Radia Bezpieczna Podróż codziennie, od poniedziałku do piątku, po godzinie 13:00. Zapraszamy do słuchania.

Zainteresował cię temat wsparcia dla osób niepełnosprawnych? Przeczytaj także jak Wołomin pomaga swoim mieszkańcom z niepełnosprawnościami.