Stowarzyszenie ASY z nowym projektem

472

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu plakat Stowarzyszenia ASY z ofertą nowego projektu. Stowarzyszenie ASY z nowym projektem.
18 marca 2022 roku Stowarzyszenie AS z Legionowa rozpoczęło realizację nowego projektu.

Stowarzyszenie ASY z nowym projektem wystartowało 18 marca. Inicjatywa legionowskiego Stowarzyszenia Rodzin Dzieci z Zespołem Aspergera i ADHD “ASY” spotkała się z uznaniem ze strony władz samorządowych. W związku z tym ASY otrzymały finansowe wsparcie. Tegoroczna edycja zajęć terapeutycznych dla dzieci z Zespołem Aspergera i ADHD, podobnie jak ubiegłoroczna również cieszy się dużym zainteresowaniem. Potwierdza to Hubert Wasik ze stowarzyszenia ASY, który mówi, że skala odzewu tę formę pomocy może zaskakiwać. Jednak także potwierdza tezę, jak bardzo takie inicjatywy są potrzebne. W Radiu Bezpieczna Podróż w ramach audycji „Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom” przybliżamy szczegóły tegoż projektu. Składa się nań cykl sześciu bezpłatnych spotkań grupy wsparcia połączonych z zajęciami dla dzieci. Organizowanych w terminie od 18 marca do końca maja 2022 roku. Bez wątpienia więcej o nowym projekcie ASÓW usłyszycie w materiale Radia Bezpieczna Podróż.

Stowarzyszenie ASY z nowym projektem cz. 1
cz. 2
cz. 3
cz. 4

Stowarzyszenia Rodzin Dzieci z Zespołem Aspergera i ADHD “ASY” powstało w 2021 roku. Z inicjatywy rodziców dzieci z Zespołem Aspergera. Nazwa stowarzyszenia nawiązuje właśnie do tego zaburzenia. Na zakończenie warto wspomnieć, iż siedziba organizacji mieści się w Legionowie przy ulicy Piłsudskiego 13/106. To tam właśnie odbywają się ww. zajęcia. Rodzice i opiekunowie dzieci z zespołem Aspergera i ADHD mogą się spotkać, by wymienić się doświadczeniami czy porozmawiać z psychologiem. W tym czasie ich dziećmi i podopiecznymi zajmują się instruktorzy, którzy organizują dla nich gry i zabawy.

Zainteresował cię temat spraw społeczności legionowskiej? Przeczytaj także o Dniu Kolorowej Skarpetki w Legionowie.

A więcej na temat Legionowa i spraw jego mieszkańców usłyszysz na antenie Radia Bezpieczna Podróż.

Przekaż 1% podatku na rzecz: Fundacji Emanio Arcus.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia