Rozmowa ze Zbigniewem Drzewieckim

411

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Rozmowa ze Zbigniewem Drzewieckim
Ośrodek TPD Helenów ma ponad 100-letnią tradycję.

Osoby z niepełnosprawnością w wielu kwestiach potrzebują wsparcia. Nie należy mylić go jednak z wyręczaniem, gdyż na co dzień pragną czuć się przede wszystkim pełnoprawnymi uczestnikami życia społecznego. Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Helenów to ośrodek, w którym osoba z niepełnosprawnością otrzyma kompleksowe wsparcie. Centrum oferuje naukę – od przedszkola, aż po fachowe doradztwo w zakresie aktywizacji na rynku pracy. Ponadto jest to doskonałe miejsce do rehabilitacji, ale i integracji społecznej. A wszystko to objęte ponad 100-letnią, piękną tradycją. Zapraszamy na kolejny odcinek audycji „Z dobrej strony”, tam odbędzie się dziś rozmowa ze Zbigniewem Drzewieckim – dyrektorem tej prężnie działającej placówki. Wywiadu będziecie mogli posłuchać już od 16:00 na antenie Radia Bezpieczna Podróż. Zapraszamy! 

Rozmowa ze Zbigniewem Drzewieckim – cz. 1
Rozmowa ze Zbigniewem Drzewieckim – cz. 2
Rozmowa ze Zbigniewem Drzewieckim – cz. 3
Rozmowa ze Zbigniewem Drzewieckim – cz. 4

Zainteresował Cię temat niepełnosprawności? Przeczytaj, jakie są najlepsze zawody wykonywane przez osoby z niepełnosprawnością

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia