Wywiad z Markiem Cendrowskim

198
Na zdjęciu Marek Cendrowski. Wywiad z Markiem Cendrowskim.
Fundacja Humanum Est jako jedna z pierwszych w kraju wprowadziła bezpłatne porady prawnicze. Na zdjęciu Marek Cendrowski prezes Fundacji Humanum Est.

Wywiad z Markiem Cendrowskim prezesem Fundacji “Humanum Est” z Legionowa zarejestrowano w Radiu Bezpieczna Podróż. Marek Cendrowski był gościem w audycji “Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom”. Na radiowej antenie mówił o działalności fundacji, która od 2013 roku, jako jedna z pierwszych, prowadzi bezpłatne porady prawne. Jak przyznał zainteresowanie tą formą pomocy było i jest bardzo duże. Nie tylko na terenie samego Legionowa. Wśród tych, którzy korzystają z tych porad są zarówno osoby w tzw. wieku produkcyjnym, jak i seniorzy. Część pomocy prawnej dotyczy wsparcia w takich kwestiach, jak: upadłość konsumencka, windykacja czy odwrócona hipoteka. Ponadto Fundacja “Humanum EST” na terenie Legionowa prowadzi pracownię SI, czyli integracji sensorycznej dla dzieci. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Wywiad z Markiem Cendrowskim – cz. 1
cz. 2
cz. 3
cz. 4

Zainteresował cię temat spraw społeczności legionowskiej? Przeczytaj także o tym, jak dbać o nasze bezpieczeństwo w sieci.

Z pewnością więcej na temat Legionowa i spraw jego mieszkańców usłyszysz na antenie Radia Bezpieczna Podróż!