Wywiad z Markiem Cendrowskim

549

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu Marek Cendrowski. Wywiad z Markiem Cendrowskim.
Fundacja Humanum Est jako jedna z pierwszych w kraju wprowadziła bezpłatne porady prawnicze. Na zdjęciu Marek Cendrowski prezes Fundacji Humanum Est.

Wywiad z Markiem Cendrowskim prezesem Fundacji „Humanum Est” z Legionowa zarejestrowano w Radiu Bezpieczna Podróż. Marek Cendrowski był gościem w audycji „Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom”. Na radiowej antenie mówił o działalności fundacji, która od 2013 roku, jako jedna z pierwszych, prowadzi bezpłatne porady prawne. Jak przyznał zainteresowanie tą formą pomocy było i jest bardzo duże. Nie tylko na terenie samego Legionowa. Wśród tych, którzy korzystają z tych porad są zarówno osoby w tzw. wieku produkcyjnym, jak i seniorzy. Część pomocy prawnej dotyczy wsparcia w takich kwestiach, jak: upadłość konsumencka, windykacja czy odwrócona hipoteka. Ponadto Fundacja „Humanum EST” na terenie Legionowa prowadzi pracownię SI, czyli integracji sensorycznej dla dzieci. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Wywiad z Markiem Cendrowskim – cz. 1
cz. 2
cz. 3
cz. 4

Zainteresował cię temat spraw społeczności legionowskiej? Przeczytaj także o tym, jak dbać o nasze bezpieczeństwo w sieci.

Z pewnością więcej na temat Legionowa i spraw jego mieszkańców usłyszysz na antenie Radia Bezpieczna Podróż!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia