Nadchodzą upalne dni

394

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nadchodzą upalne dni oraz rozpoczęły się wyczekiwane przez wszystkich wakacje. Wielu z nas już szykuje się na wakacyjne wyjazdy, warto więc wiedzieć jaka czeka nas pogoda tego lata.

Nadchodzą upalne dni - mapa pogody

Według IMGW nadchodzą upalne dni. Prognoza długoterminowa opublikowana przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zapowiada, że w lipcu czekają nas temperatury powyżej normy wieloletniej. W praktyce oznacza to, ze pierwsza połowa lata zapowiada się bardziej upalnie, niż średnia w ostatnich trzech dekadach. Jak zapowiadają synoptycy temperatury w najbliższym czasie będą nadzwyczaj wysokie i w całej Polsce będą utrzymywać się powyżej 30 stopni. Opady mają być natomiast w normie , jednak mogą nam towarzyszyć gwałtowne burze.

Nadchodzą upalne dni – urlop

Nadchodzą upalne dni - pogoda na 14 dni dla Gdańska


Jeśli więc zaplanowaliśmy urlop nad wodą w lipcu, to warunki będą wręcz idealne. Słońca nie zabraknie, a ochłodę znajdziemy w kąpielach morskich.
Gdy wolisz jednak aktywny wypoczynek np. w górach, lepiej zaplanuj urlop na sierpień, bo choć co prawda na południu Polski temperatury nadal będą wysokie , to i tak niższe niż w lipcu .
IMGW zaznacza jednocześnie, że prognozy długoterminowe wiążą się z dużą dozą niepewności i mogą ulec zmianie.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż !

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia