Bezpieczny Zakup Renault Kangoo i Nissan Townstar

509

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

townstar w kolorze wiśni metalic

Dwa auta zbudowane na tej samej podłodze ale według innej filozofii. Kangoo van to typowa blaszanka transportowa z dieslem czyli po prostu wół roboczy. Nissan Townstar Combi to dobrej klasy mały van rodzinny. Który wybrać? posłuchaj kolejnego odcinka Bezpieczny Zakup Renault Kangoo i Nissan Townstar.

Kangoo w srebrnym metaliku

Bezpieczny Zakup Renault Kangoo i Nissan Townstar

W ramach aliansu Renault z Nissanem powstaje dużo aut na tych samych płytach podłogowych i z tymi samymi podzespołami mechanicznymi. To właśnie decyduje o cenie końcowej produktu. Jeśli silnik Renault, ten najnowszy 1.3TCe może być montowany także w Nissanach i będzie produkowany w 2x większej ilości to są korzyści. Jakie? Dzięki zwiększeniu ilości sztuk cena jednostkowa spadnie a zysk i tak wzrośnie. Magia liczb, dlatego księgowi rządzą motoryzacją. Kolejną korzyścią jest niezawodność, lepiej dopracowany silnik i tańsza produkcja części.

Silniki diesla, te większe czyli 2 litry to domena Nissana. Każdy z producentów wyspecjalizował się w pewnym zakresie produktów i dostarcza je do całej gamy modeli. Oczywiście ma to się nie tylko w przypadku zespołów napędowych ale zawieszeń czy elektroniki. Systemy utrzymywania toru jazdy, awaryjne hamowanie itp. Wracając do naszych aut testowych to w przypadku Kangoo choć to blaszanka to ma wysoki komfort i dobre materiały. Jeśli chodzi o samochody dostawcze to mamy też alternatywne propozycje.

Sprawdzaliśmy najmniejszy VAN dostawczy na polskim rynku z ładownią chłodzoną. Taką właśnie lodówką na kołach jest Renault Express który to okazał się najmniejszym i najtańszym takim autem na rynku.

cz.1 Bezpieczny Zakup Kangoo i Townstar

cz.2 Bezpieczny Zakup Kangoo i Townstar

cz.3 Bezpieczny Zakup Kangoo i Townstar

cz.4 Bezpieczny Zakup Renault Kangoo i Nissan Townstar

aktualne cenniki renault

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia