Kolejny zdrajca Ukrainy

333

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Kolejny zdrajca Ukrainy 02
Kolejny zdrajca Ukrainy 02

Kolejny zdrajca Ukrainy. Już prawie rok trwa wojna na Ukrainie gdy 24 lutego zeszłego roku naszych sąsiadów napadła Rosja. Zawsze wśród Ukraińców bez względu na zawód itp, znajdą się tacy, którzy będą współpracować z okupantem. Tym razem ten „niezwykły zaszczyt” przypadł niejakiemu Ihorowi Bezdolnyiemu, który trafił na listę „kolaborantów” współpracujących z Rosją. Ihor Bezdolny był piłkarzem głównie drugoligowych zespołów m. in. Dnipro 2, Dnipro 3 czy Zoria Ługańsk. Jego seniorska kariera rozpoczęła się w klubie Melioator gdzie trafił w 1994 roku, a po zakończeniu kariery Bezdolny został trenerem. Byłemu piłkarzowi przyznano „notę kolaboracyjną”. Ukraińcy informują w niej, że wszyscy, którzy współpracują z okupantem po zwycięstwie nad wrogiem zostaną pociągnięci do odpowiedzialności.

Kolejny zdrajca Ukrainy – kontakty z Rosjanami

Ihor Bezdolny urodził się 10 czerwca 1977 roku w miejscowości Armiańsk na Krymie. Po inwazji rosyjskich wojsk Bezdolny zgodził się kierować siecią leków. Po jego kontaktach z Rosjanami zatuszowano jego działalność, po otrzymaniu rosyjskiego paszportu Bezdolnego widziano na nielegalnym spotkaniu polityki młodzieżowej ministerstwa sportu obwodu chersońskiego. W „nocie kolaboracyjnej” podano również dokładne miejsce zamieszkania Bezdolnego. W ostatnim czasie został on asystentem trenera w zespole Jałta.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o nowym selekcjonerze reprezentacji Polski

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia