Kustomhead i Wrocław Tattoo Show 18-19.02.2023 Wrocław

Kustomhead i Wrocław Tattoo Show, Strefa Pin-Up prowadzona przez Dziewczyny z Pin-Up Poland, Chopper Time - wystawa prac Buster Wise 18-19.02.2023 Wrocław w Hali Stulecia. Gorący weekeng we Wrocławiu.

936

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

KUSTOMHEAD 2023 - Wrocław wystawa zabytkowych aut amerykańskich, motocykli i rowerów custom 18-19.02.2023
KUSTOMHEAD 2023 - Wrocław wystawa zabytkowych aut amerykańskich, motocykli i rowerów custom 18-19.02.2023

Kustomhead i Wrocław Tattoo Show, jest największym festiwali motoryzacyjnych w Polsce w połączeniu z targami tatuażu, czyli Tattoo Show.

Kustomhead jest wydarzeniem poświęconym amerykańskiej motoryzacji, stylowi życia i kulturze Hot Rod, która sięga końca lat 40. XX wieku, który w tym roku ma swoją drugą odsłonę.

Wystawa amerykańskich zabytkowych aut, motocykli i rowerów custom oraz wystawców kustom kulture to wszystko, czego możesz się spodziewać w Hali Stulecia.

Warte zauważenia jest to, że jeden bilet obowiązuje na dwa wydarzenia! Niezwykle ważną i równie ciekawą imprezą współtowarzyszącą Hustomhead będzie V edycja Wrocław Tattoo Show. Są to dolnośląskie targi tatuażu i piercingu. Jak już wspomniałem, bilet upoważnia do wejścia na oba te wydarzenia.

Do najważniejszych wydarzeń Kustomhead będą należeć:

 • Wystawa zabytkowych samochodów amerykańskich, motocykli i rowerów custom,
 • Artyści kustom kulture: pinstriping, hand lettering, aerograf,
 • Warsztaty i pokazy na żywo,
 • Impreza towarzysząca: Wrocław Tattoo Show,
 • Giełda płyt vinylowych
 • PinUp girls i moda vintage
 • Duża dawka rock’n’rolla – również na żywo.
 1. MAD SIN – psychobilly (DE)
 2. THE ROCKET DOGZ – rockabilly (CZ)
 3. THE BRESLAUERS – rockabilly (PL)
Kustomhead i Wrocław Tattoo Show 18-19.02.2023
Kustomhead i Wrocław Tattoo Show 18-19.02.2023

Kustomhead i Wrocław Tattoo Show V edycja

Wspólną imprezą z Kustomhead 2023 jest również piąta edycja Wrocław Tattoo Show! Na terenie Hali Stulecia zagoszczą studia tatuażu z całej Polski.

Oprócz tatuujących artystów spodziewajcie się:

 • konkursu na najlepsze tatuaże
 • stref specjalnych (piercing, kosmetyki, ubrania)
 • prelekcji, wykładów, Q & A
 • pokazów i koncertów

18.02.2023 | 12:00 – 0:00

19.02.2023 | 11:00 – 18:00

Poniżej REGULAMIN BILETÓW KUSTOMHEAD & TATOO SHOW:

 1. Pojedynczy bilet uprawnia do wejścia jedną osobę.
 2. Bilet jednodniowy jest ważny przez cały dzień trwania imprezy. Można wchodzić i wychodzić z terenów imprezy w dniu zakupu biletu. Upoważnia do tego opaska na rękę z oznaczeniem dnia wydarzenia.
 3. Bilet dwudniowy jest ważny przez cały czas trwania imprezy. Do wejścia na teren imprezy upoważnia opaska na rękę z oznaczeniem karnetu dwudniowego.
 4. Bilet ulgowy przysługuje uczniom od 13 roku życia, studentom, emerytom i rencistom, osobom niepełnosprawnym oraz opiekunowi osób niepełnosprawnych. Ulga przysługuje na podstawie ważnej legitymacji poświadczającej prawo do ulgi.
 5. Dzieci do lat 12 wstęp bezpłatny.
 6. Bilety dostępne na www.kustomhead.pl

www Hala Stulecia » Kustomhead – Hala Stulecia

Chopper Time - wystawa prac Buster Wise 18-19.02.2023
Chopper Time – wystawa prac Buster Wise 18-19.02.2023

Chopper Time – wystawa prac Buster Wise; Strefa Pin-Up na KustomHead

Lowbrow art jest to podziemny ruch sztuk wizualnych, powstał w rejonie Los Angeles w Kalifornii pod koniec lat 60. XX wieku. Ruch artystyczny tkwiący korzeniami kulturowymi w undergroundowym komiksie, muzyce punkowej, kulturze tiki, graffiti i gorących kulturach ulicznych.
Podczas trwania Kustomhead odbędzie się wystawa prac w dużym formacie reprezentanta sceny Lowbrow, artysty Buster Wise.
Tematyka prac Buster’a skupia się na kulturze motocykli chopper z rejonu zachodniego wybrzeża USA. Nawiązuje również do stylu, w jakim były rysowane plakaty horrorów klasy B. Ilustracje, które tworzy Buster, wykorzystywane są przez wiele światowych marek powiązanych ze sceną motocyklową. Należą do nich między innymi takie firmy jak: Harley – Davidson, Biltwell, Lethal Threat.

Informacje z fb które mogą pomóc

Strefa Pin-Up na KustomHead

18 lutego od 12:00 -19 lutego 17:00, Wrocław – Hala Stulecia Wydarzenie:

Kolejnym bardzo ciekawym wydarzeniem związanym z KustomHead jest strefa pin-up, która znajdzie też miejsce w Hali Stulecia we Wrocławiu. Świat rozkloszowanych spódnic i sukienek, kolorowych kwiatów i włosów upiętych w kształcie rolls’ów będzie tym co znajdziesz w strefie.

Dla chętnych Fryzury w stylu pin – up w cenach promocyjnych:

Szybkie upięcie włosów – (10 zł) – Rolls’y upinają Sugar Gabi i Mona Pepper

Czesanie przez profesjonalną fryzjerkę – (30 zł) – Fryzury wykonuje @Izabela Pajęczyca

Wymagane jest wcześniejsze umówienie się na usługę, a zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: pajeczyca.izabela@gmail.com

– Jako gadżet lub pamiątkę będziesz mógł nabyć za jedyne 50 zł kolekcjonerską talię kart do gry z członkiniami grupy Pin-Up Poland

 • – Kalendarz na 2023 rok z członkiniami grupy Pin-Up Poland będzie można zakupić za jedyne 49,99 zł, jest on unikatowy.
 • – Ubrania ,,second hand’’ będzie można kupić ubrania w stylu pin-up od wielu znanych marek modowych.
 • – Kwiaty i grzebyki we włosy i inne upiększenia znanej na rynku marki Flowers Buttons.

Dziewczyny z Pin-Up Poland

Warto wiedzieć, że do zaistnienia strefy przyczyniły się dziewczyny z Pin-Up. Pin-Up Poland jest to największy polski fanpage/blog o tematyce retro i pin-up prowadzony na Facebook przez 21 dziewczyn z całej Polski. Wszystkie członkinie grupy jak mówią o sobie, są zdrowo zakręcone na punkcie retro. Łączy je wspólny cel, którym jest krzewienie szeroko-pojętej kultury retro i pin-up z naciskiem na edukację, działania charytatywne i pro-kobiece. Treści na stronach Pin-Up Poland są bardzo różne. Możemy tu znaleźć coś dla sympatyków starych filmów, dla tych którzy szukają informacji o artystach pin-up’owych, samochodach, modzie, muzyce, ciekawych miejscach, książkach. Jest też możliwość dowiedzenia się jak zacząć przygodę ze stylem pin-up. Strona promuje współczesne modelki pin-up a także osoby związane z burleską i światem mody vintage.

Kustomhead i Wrocław Tattoo Show 18-19.02.2023; KUSTOMHEAD 2023 - Wrocław wystawa zabytkowych aut amerykańskich, motocykli i rowerów custom 18-19.02.2023; Chopper Time - wystawa prac Buster Wise; Strefa Pin-Up na KustomHead
Kustomhead i Wrocław Tattoo Show 18-19.02.2023; wystawa zabytkowych aut amerykańskich, motocykli i rowerów custom; Chopper Time – wystawa prac Buster Wise; Strefa Pin-Up na KustomHead

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie. Kalendarz imprez motoryzacyjnych 2023 to jest to.

Relacja Kustomhead 2022 – Wrocław Hala Stulecia

Zaproszenie na Kustomhead 2023 Wrocław

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

 • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
 • KRS: 0000406931
 • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia