I Charytatywny Zlot Samochodów Klasycznych „Misja dla 4 łap” 16.09.2023 Głowno

Na terenie zielonym przy Zalewie Mrożyczka w Głownie I Charytatywny Zlot Samochodów Klasycznych „Misja dla 4 łap” 16.09.2023, Warszawskie Maluchy zapraszają Was na wspólny wyjazd

693

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

I Charytatywny Zlot Samochodów Klasycznych „Misja dla 4 łap” 16.09.2023 Głowno
I Charytatywny Zlot Samochodów Klasycznych „Misja dla 4 łap” 16.09.2023 Głowno

Już w dniu 16.09.2023 odbędzie się najbardziej wyjątkowa impreza plenerowa w Głownie, czyli I Charytatywny Zlot Samochodów Klasycznych „Misja dla 4 łap”. Głównymi inicjatorami zlotu są posiadacze „klasyków”, którzy mieli okazję poznać Głowno. Postanowili otworzyć serca na pomaganie czworonogom i wspomóc tutejsze Przytulisko dla Zwierząt. Mamy nadzieję że organizatorom uda się zachęcić jak największe grono fanów motoryzacji rodem z PRL-u, bratnich krajów byłej Demokracji Ludowej oraz zgniłego kapitalizmu.

Zapraszamy wszystkich posiadaczy klasyków motoryzacji, którzy w tym dniu chcieliby zaprezentować swoje pojazdy na zlocie, a także wziąć udział w inicjatywie „TAXI Z KLASĄ”.

Zgłaszajcie swój udziału w zlocie mailowo zlotklasykowglowno@wp.pl .

Zlot „Misja dla 4 łap” to nie jedynie gratka dla fanów motoryzacji. Zaplanowano również wielki rodzinny piknik w klimacie lat 70-tych i 80-tych XX wieku, pełen koncertów, konkursów dla małych i dużych, silnych i całkiem jeszcze słabych. Będzie coś dla malujących, trafiających do celu lub po prostu wysportowanych.

Zamiast spędzać sobotę przed telewizorem, zdecyduj się spędzić ją aktywnie, wśród pozytywnie zakręconych na punkcie motoryzacji i zwierząt ludzi.
Przewidziano konkursy typowo motoryzacyjne, do których będą należeć: wybór auta zlotu, najstarsze auto zlotu, najdalsza trasa na zlot, rzut oponą w teściową (no może w co innego) i inne.

Zapowiada się więc impreza żywa i dynamiczna, otoczona tajemnicami historii czterech kółek oraz nieco sentymentalna.

Zlot odbędzie się 16 września na terenie zielonym przy Zalewie Mrożyczka w Głownie w godzinach 12.00 – 18.00.

Jednym z punktów zlotu będzie zlot Foodtrucków przy Zalewie Mrożyczka.

Możecie w tym dniu zrezygnować z robienia obiadu, gdyż zlot „Misja dla 4 łap” będzie połączony ze zlotem Foodtrucków. Foodtrucki pozostaną w Głownie do następnego dnia, czyli do niedzieli.

Wygląda więc na to, że czeka nas fascynująca i niezapomniana sobota.

I Charytatywny Zlot Samochodów Klasycznych Misja dla 4 łap i Festiwal food-trucków nad zalewem Mrożyczka 16.09.2023
I Charytatywny Zlot Samochodów Klasycznych Misja dla 4 łap i Festiwal food-trucków nad zalewem Mrożyczka 16.09.2023

Jeśli posiadasz: Poloneza, Fiata 126p, Syrenę, Trabanta, Żuka, Nysę, czy inny samochód klasyczny z co najmniej 30-letnim doświadczeniem, to zapraszamy do zgłaszania swojego udziału w zlocie zlotklasykowglowno@wp.pl

Formularz zgłoszeniowy i Regulamin Zlotu znajdziesz na stronie www.przytuliskoglowno.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę Przytulisko Głowno.

Warszawskie Maluchy jadą do Głowna na I Charytatywny Zlot Samochodów Klasycznych

Warszawskie Maluchy jadą do Głowna na I Charytatywny Zlot Samochodów Klasycznych „Misja dla 4 łap” 16.09.2023
Warszawskie Maluchy jadą do Głowna na I Charytatywny Zlot Samochodów Klasycznych „Misja dla 4 łap” 16.09.2023

Fiat 126p Klub Warszawa czyli Warszawskie Maluchy zapraszają Was na wspólny wyjazd, na I Charytatywny Zlot Samochodów Klasycznych „Misja dla 4 łap” do Głowna.

Dokładny harmonogram i trasa przejazdu zostanie ustalona bliżej terminu imprezy. Miejsce zbiórki: Powstańców Śląskich 127, 01-355 Warszawa

Więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora –  Warszawskie Maluchy

Zapraszamy w imieniu organizatorów wszystkich imprez.

Już niedługo Zakończenie sezonu Classic Cars Legionowo 22.10.2023, teraz Miasto moje a w nim kalendarz warszawski 14-20.09, a już niebawem Miasto moje a w nim kalendarz warszawski na tydzień od 28.09-4.10

Pomóżcie nam tworzyć…

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia