Retro Motor Show 6-8.10.2023 Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie na którym odbędzie się Retro Motor Show to największa w Polsce Impreza i targi pojazdów zabytkowych i RetroTuning7 - Plac Marka w dniach 6-8.10.2023 w Poznaniu

282
Retro Motor Show 2023 Poznań
Retro Motor Show 2023 Poznań

Międzynarodowe Targi Poznańskie to teren, na którym odbędzie się Retro Motor Show Impreza odbędzie się w dniach 6-8.10.2023 i są to największe w Polsce targi pojazdów zabytkowych.

Jak można dowiedzieć się od organizatora oto pokrótce kilka powodów, dla których warto w tym roku uwzględnić to wydarzenie w swoim kalendarzu.

  1. 1.Retro Motor Show to największa tego typu impreza w Polsce. W ubiegłym roku wystawę tworzyły aż 883 pojazdy!
  2. 2.Tu spotykają się sprzedawcy i kupcy, a w jednym miejscu można sprawdzić kilkadziesiąt ofert, dokładnie obejrzeć auta, porozmawiać z fachowcami, poznać całą historię, czasami bezpośrednio od właściciela.
  3. 3.Pełen przekrój historii motoryzacji od ponad 100-letnich samochodów poprzez motocykle, autobusy, traktory i inne.
  4. 4. Retro-muzyka i piękne stroje. Jazzowe kawałki na stoisku Od-Jazz-Dowych Aut i Retro Hobby Band na scenie głównej to niektórzy z wykonawców. Szafa-retro gdzie można sprawdzić jak wyglądałoby się w stylizacji z lat ‘20-tych.
  5. 5. Warsztaty z renowacji aut, pokazy odrestaurowanych pojazdów czy strefa retro-tuningu. Scenę odwiedzą ciekawi goście i opowiedzą o swojej pasji. Możliwość pozyskania informacji z zakresu rejestracji i renowacji pojazdów zabytkowych.
w ramach Retro Motor Show 2023 Poznań RetroTuning7 - zlot Plac Marka Poznań
RetroTuning7 – zlot Plac Marka Poznań w ramach Retro Motor Show 2023 Poznań

RetroTuning7 – zlot Plac Marka

7 edycja wystawy Retro Tuning to wydarzenie, które zagości na Placu Marka – w przeciwieństwie do pozostałych będzie to teren otwarty. Auta zostaną zabezpieczone łańcuchami ozdobnymi!
Należy pamiętać że Plac Marka znajduję się pomiędzy pawilonami 3 a 4. Czas trwania 6.10 godzina 11.00 do 8.10 godzina 17.00

KOSZT: 150 zł (wjazd 3 dniowy na teren targów)

ZGŁOSZENIA: kontakt@blackz.pl
Wysyłamy zdjęcie auta, krótki opis.
UWAGA! Rocznik max. 1998.

kup-bilet-Retro Motor Show 6-8.10.2023 Poznań
kup-bilet-Retro Motor Show 6-8.10.2023 Poznań

Niższe ceny biletów na Retro Motor Show do 5 października 2023

Bilety kupisz online bez kolejek, w niższej cenie, w przedsprzedaży info

Zasady wstępu na targi Retro Motor Show 2023

Ceny Biletów:

  • BEZPŁATNY – Wstęp dla dzieci do 6 roku życia (które nie ukończyły jeszcze 7 lat).
  • 34 zł – Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do 13 roku życia, emerytom i osobom z I grupą inwalidzką.
  • 29 zł – Bilet specjalny to propozycja dla osób, które chcą się przebrać w klimacie dawnych lat. Więcej szczegółów dotyczących biletów specjalnych znajdziesz info.
  • 40 zł – Bilet normalny – pozwala na jednokrotne wejście na teren targów. Po opuszczeniu terenu MTP, nie ma możliwości ponownego zeskanowania biletu, w związku z tym podejmij decyzję racjonalnie.
  • Bilet przychodzi na adres mailowy w formie elektronicznej i NIE TRZEBA GO DRUKOWAĆ. To znaczy że można wyświetlić go na smartfonie.

Chcesz Bilet Specjalny? Ubierz się w klimacie retro i wejdź na targi kupując tańszy bilet! Strój musi nawiązywać do dawnych lat – minimum ’80-tych lub wcześniejszych. Każda osoba przebrana musi posiadać na sobie MINIMUM 3 ELEMENTY wskazujące na niecodzienność ubioru, przy tym minimum jeden z nich to okrycie wierzchnie.

Aktualnych informacji szukaj przede wszystkim na stronie organizatora RMS2023

Na zakończenie relacja z RETRO MOTOR SHOW 2022 i nasz artykuł Retro Motor Show Poznań 28-30.10.2022

Warto przeczytać Ta ostatnia niedziela – Radom 

Pomóżcie nam tworzyć…

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/