Halloween w Trójmieście 2023.10.28 – dwie imprezy

Halloween w Trójmieście 2023.10.28 - dwie imprezy. Halloween nocny rajd na orientację - Edycja VII - Gdynia i Rajd Halloween 2023 - X Edycja - Gdańsk

899

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Halloween w Trójmieście 2023.10.28 - dwie imprezy Gdynia, Gdańsk
Halloween w Trójmieście 2023.10.28 - dwie imprezy Gdynia, Gdańsk

Niezbyt często się zdarza że dwie imprezy organizowane są w pobliżu i są związane z jednym wydarzeniem, w tym wypadku związane są z Halloween w Trójmieście. Imprezy odbędą się w dniu 2023.10.28 w Gdyni i Gdańsku.

W rzeczywistości zapraszamy również, na inne godne uwagi imprezy związane z Halloween w różnych miejscach w Polsce, o czym dowiesz się czytając Halloween Car.Białoczarny obraz dyni <yoastmark class=Halloween w Trójmieście nocny rajd na orientację – Edycja VII – Gdynia

Pierwszą imprezą Halloween w Trójmieście będzie Rajd na orientację. Już po raz siódmy zapraszamy do udziału w nocnym rajdzie na orientację.
 Trasa będzie wiodła według roadbooka w okolicach Trójmiasta.
 Start załóg od godziny 17 do 19
 kończymy o północy wspólnym ogniskiem
tradycyjnie organizuję konkurs na najciekawsze „przebranie halloween” dla Waszego auta.

Zapisy poprzez link, który znajdziecie na stronie wydarzenia. Organizatorami są Fundacja Pomorskie Wyprawy 4×4 i Pomorskie Wyprawy 4×4 – Legalne trasy rekreacyjno-offroadowe.

Więcej szczegółów znajdziemy na stronie wydarzenia – Halloween nocny rajd na orientację – Edycja VII – Gdynia

Kierowca i jego przebrany samochód na Rajd <yoastmark class=Rajd Halloween 2023 – X Edycja – Gdańsk. Halloween w Trójmieście

Dryga impreza Halloween w Trójmieście to X Rajd odbywający się w Gdańsku. Czy jesteście gotowi na coroczną Halloweenową zabawę? Ulice Trójmiasta i nie tylko, po raz 10-ty opanują zjawy i duchy w swoich mrocznych pojazdach. Impreza odbędzie się w sobotę 28.10.2023 i wystartuje o godzinie 18.00. Jeżeli nie nastąpią nieprzewidziane okoliczności koniec przewidziano na godzinę 1.00. Warunkiem startu w tegorocznym Rajdzie Halloween będzie odpowiednio straszne przebranie załogi i również przebrany samochód.
Rajd od wielu lat organizuje grupa PRZYJACIÓŁ zrzeszająca miłośników trochę starszych pojazdów. Oczywiście przymykamy oko na nowsze gabloty, ale musicie je ładnie „postarzyć”! Szykuje się naprawdę świetna jubileuszowa zabawa.

Więcej informacji niebawem na stronie wydarzenia Rajd Halloween 2023 – X Edycja.Jest to wspólna impreza: Zjednoczenie Graciarzy Pomorza, Mam Małego, Zabytkowi.com, Classic Cars Trójmiasto, YOUNGTIMERS Trójmiasto (YT), CarVibes.  Halloween w Trójmieście to dwie imprezy które na długo możecie zapamiętać.

Na koniec przypomnienie czyli – SAMOCHODOWE HALLOWEEN GDYNIA 2022!

W rzeczywistości zapraszamy na inne godne uwagi imprezy związane z Halloween w różnych miejscach w Polsce, o czym dowiesz się czytając Halloween Car.

Dowiedz się co straciłeś Motoryzacyjne pożegnanie lata 29.10.2023 Józefów oraz Zakończenie sezonu Classic Cars Legionowo 22.10.2023

Pomóżcie nam tworzyć…

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.orgI na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia