Suzuki Across Hybrid: niezwykle ekonomiczny, ale czy Wart każdej Złotówki?

486

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

suzuki across hybryda z wtyczką w kolorze białym
suzuki across hybryda z wtyczką w kolorze białym. sprawdzamy jej zalety i wady

Sprawdziliśmy dla Was hybrydę z wtyczką by przekonać się że takie rozwiązanie w Polsce jest optymalne. Możemy jeździć na prądzie ale jeśli nie mamy czasu albo nie chce nam się stać pod ładowarką… Jedziemy jak zwyczajną hybrydą. Zasięg na prądzie to przy spokojnej jeździe nawet 75 km. Największą zaletą hybrydy plug-in jest możliwość wyboru jazdy do spalinowej przez mieszaną po czysto EV czyli elektryczną. Suzuki Across Hybrid auto z wtyczką.

suzuki across hybryda z wtyczką w kolorze białym
Across to bardzo przestrzenne auto

Odkryj samochód, zmień swoje życie!

Samochód to nie tylko środek transportu, ale także wyraz naszej pasji i marzeń. Gdyby samochód miał być symbolem spełnienia marzeń, bez względu na wszystko Suzuki Across jest jego najczystszą formą ucieleśnienia. To wyjątkowe dzieło inżynieryjne, które nie tylko podąża za trendami, ale je wyznacza. Dlaczego? Poznaj historię, która zaciekawi cię, że Suzuki Across jest autem wartym zakupu.

wskaźnik na desce rozdzielczej pokazuje zużycie paliwa poniżej 4l/100km przy 80km/h tak ekonomiczny jest SUV Suzuki Across
wskaźnik na desce rozdzielczej pokazuje zużycie paliwa poniżej 4l/100km przy 80km/h tak ekonomiczny jest SUV Suzuki Across

Suzuki Across, od wtyczki plug-in naszej hybrydy, która zmienia zasady z gry po zmianę naszych upodobań. Z sieci energetycznej z gniazdka, jak i ze stacji ładowania, daje ci niezarównaną możliwość wyboru. Jednak prawdziwym fenomenem jest wielkość tego SUVa. Mimo dużych gabarytów, ten pojazd jest niezwykle ekonomiczny, spalając jedynie pięć litrów benzyny na 100km w trakcie jazdy w trasę. Jego cena może wynieść dość dużo, przekraczając 350 000 zł w pełnej opcji. Suzuki Across oferuje coś, co nie jest dostępne w innych pojazdach tej klasy.

Technologia, Wygoda i Bezpieczeństwo w jednym!

Samochód Suzuki Across łączy w sobie, co najlepsze w motoryzacji. To prawdziwa perełka japońskiego geniuszu inżynieryjnego. Produkt z precyzją, zachwyca nie tylko swoim wyglądem zewnętrznym. Zachwyca także wnętrzem, które przenosi nas w inny wymiar jakości. Wyciszenie wnętrza jest bardzo dobre i sprawia, że każda podróż jest niezapomniana. System audio tworzy przestrzeń akustyczną, jakbyś był w sali koncertowej na 4 kołach.

Wielką zaletą tego jest to wyciszenie, dzięki czemu możesz w spokoju delektować się muzyką. Ale to nie wszystko – Suzuki Across to także gwarancja bezpieczeństwa. Krótka droga hamowania, która wynosi poniżej 36 metrów ze 100 km/h, jest atutem ze sfery bezpieczeństwa. Cóż, dlaczego jest tak wyjątkowe? Technologia Suzuki Across gdzie bazą jest Toyota RAV4 – to połączenie najlepszego z obu japońskiech światów.

Bezpieczny zakup Suzuki Across Hybrid

Suzuki Across Hybrid to auto z wtyczką

poznaj mniejsze hybrydowe Suzuki SWAce i aktualne modele Suzuki

no i wreszcie zakaz wyprzedzania dla TIRów, o co chodzi?

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia