Jura z Duchami Z EKIPA PIASKOWNICA 4×4 relacja

Duchy, zjawy, upiory oraz błoto i przepiękne okoliczności przyrody wszystko to było na wyprawie "Jura z Duchami"

518

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Wielka przygoda Jura z Duchami z EKIPA PIASKOWNICA 4×4, to już kolejna impreza objęta patronatem Radio Bezpieczna Podróż. Tym razem można było zobaczyć na wyprawie przepiękne skałki wapienne oraz wznoszące się na nich zamki Szlaku Orlich Gniazd. 28 samochodów, ponad 70 uczestników musi zrobić naprawdę ogromne wrażenie. A przy tym przepiękne stroje i super udekorowane samochody.

Jura z Duchami to odkrywanie Jury Krakowsko-Częstochowskiej z innej strony

Czy kiedykolwiek marzyliście o tym, by przeżyć niesamowitą przygodę w przebraniach Halloween, w otoczeniu malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej? To marzenie stało się rzeczywistością podczas naszego niezapomnianego wydarzenia „Jura z Duchami” odbywającego się w dniach 4/5 listopada 2023!

Biały samochód z odciętą zakrwawioną ręką na masce. JURA Z DUCHAMI z Ekipa Piaskownica 4x4 i Radio Bezpieczna Podróż - 4-5.11.2023
JURA Z DUCHAMI z Ekipa Piaskownica 4×4 i Radio Bezpieczna Podróż – 4-5.11.2023

Uczestnicy z całego kraju przybyli do Jury w przebraniach upiorów, diabłów i innych stworzeń strasznych, przekształcając swoje samochody w prawdziwe monstrum na czterech kółkach! 

Podczas tej wyjątkowej dwudniowej przygody miłośnicy off-roadu mieli okazję przetestować swoje umiejętności w trudnym terenie. Zjazdy, podjazdy na strome wzniesienia, i błotne kałuże stanowiły wyzwanie, któremu stawili czoła, tworząc niezapomniane chwile pełne adrenaliny.

Historia połączona z przyrodą, a to wszystko za sprawą EKIPA PIASKOWNICA 4×4 pod patronatem Radio Bezpieczna Podróż


W trakcie wyprawy odkryliśmy uroki Jury Krakowsko-Częstochowskiej, podziwiając wspaniałe skałki wapienne oraz wznoszące się na nich zamki Szlaku Orlich Gniazd. To miejsca pełne historii, tajemnic i niesamowitych widoków, które zapierały dech w piersiach.

Wieczorem, na zamku w Ogrodzieńcu, uczestnicy wyprawy mieli okazję poznać mroczne zakamarki tego historycznego miejsca podczas „Wieczoru z Duchami”. Opowieści o duchach i tajemnicach przyprawiały o dreszcze, ale dodawały też wyjątkowego smaku przygodzie. Opowiada­jąc owiane leg­endą historie, z ciem­nych zakątków wyłaniały się niespodziewanie zjawy. Działy się rzeczy niesłychane, ponieważ tylko podczas tego wieczoru możliwe było spotkanie m.in. Białej Damy, Czarnego Psa czy innych duchów zamieszkujących ogrodzienieckie ruiny. Efektowne podświetlenie obiektu tworzyło niesamowity klimat i pozostawiało niezapomniane wrażenia.

 Jedna z załóg podczas zmagań off-roadowych zgubiła swój zderzak, co sprawiło, że zyskali przydomek „Renifer.” Ale nie ma obawy, nie należy go mylić z „Rogaczem”! 

Były też straty, Renifer czyli zderzak na bagażniku
Były też straty, Renifer czyli zderzak na bagażniku

Jura z Duchami już za nami, ale EKIPA PIASKOWNICA 4×4 i Radio Bezpieczna Podróż zaprasza na kolejne wyprawy


Dziękujemy wszystkim za udział w tym niesamowitym wydarzeniu, za Waszą odwagę, ducha przygody i wspólną zabawę. 
Dziękujemy także Radio Bezpieczna Podróż za patronat nad tym wydarzeniem, który pomógł nam sprawić, że to wydarzenie było jeszcze bardziej niezapomniane!


Nie możemy doczekać się następnej przygody. Do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu z Ekipa Piaskownica 4×4! 

Kolejnych imprez szukajcie w kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023

Pozdrawiam

Laura Burkat (Ekipa Piaskownica 4×4)

Piotr Pawlak (Radio Bezpieczna Podróż)

Tak zapraszaliśmy na imprezę JURA Z DUCHAMI z Ekipa Piaskownica 4×4 i Radio Bezpieczna Podróż – 4-5.11.2023

A oto dowód naszej współpracy z uczestnikami imprezy, którymi są powyższe zdjęcia.

Warto też zapoznać się z zaproszeniem na jedną z naszych wspólnych imprez GORLICE I OKOLICE z Ekipa Piaskownica 4×4 i Radio Bezpieczna Podróż 25–27.08.2023

Zapraszam również do zapoznania się z Halloween Klasycznie 30.10.2023 Legionowo – krótka relacja oraz 9 Tarnogórski Zlot Pojazdów Zabytkowych 17.09.2023

 

 

Pomóżcie nam tworzyć…

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia