Z Konwój Puławy – Kazimierz 2-3.12

Wspaniała przygoda w krainie lessowych wąwozów. Odważ się na wyprawę offroadową po jesiennej, pięknej Lubelszczyźnie

416

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Czujesz, jak adrenalinowe zapędy unoszą się w powietrzu? Już niedługo odbędzie się niezwykła impreza offroadowa organizowana przez zespół adrenalinka.pl. Tym razem przemierzymy atrakcje Kazimierza czy malownicze tereny Lubelszczyzny, które słyną z pięknych lessowych wąwozów.. Innych widoków niż podczas spojrzenia na Puławy z lotu ptaka. Czekają na nas wymagające trasy, urokliwe wzgórza i magiczne dolinki, otoczone z jednej strony mieniącymi się lasami, a z drugiej zachwycającą architekturą drewnianą z XIX wieku. To wszystko na Z Konwój Puławy – Kazimierz 2-3.12.

Z Konwój Puławy - Kazimierz  2-3. 12
Z Konwój Puławy – Kazimierz 2-3. 12 – atrakcje Kazimierza

Z Konwój Puławy – Kazimierz 2-3.12. piękno Lubelszczyzny

Już od samego początku tej przygody, wyruszając w konwoju, uczestnicy gotowi będą zmierzyć się z trudnymi technikami off-roadowymi, które wyzwaniami dla umiejętności wszystkich kierowców. Pierwszego dnia wyprawy w planie jest miejsce bitwy Żołnierzy Wyklętych, i hołd naszym bohaterom narodowym. Następnie trasa będzie wiodła do urokliwego Kazimierza nad Wisłą, gdzie wszyscy kierowcy i pasażerowie spędzą noc w przytulnym pensjonacie i eksplorujemy liczne atrakcje Kazimierza. Dzień później przygoda będzie kontynuowana. Uczestnicy będą mieli okazję, podziwiać kazimierskie wąwozy i docierać do malowniczych uroczysk Wisły w Józefowie, które zachwycą swoim niezwykłym urokiem. Poznamy je dokładniej niż byśmy zwiedzali Puławy z lotu ptaka.

Z Konwój Puławy - Kazimierz  2-3. 12 - widok na Wisłę
Z Konwój Puławy – Kazimierz 2-3. 12 – widok na Wisłę

Trasa pełna wyzwań – inna niż Puławy z lotu ptaka

Trasa, którą przygotowano, nie pozostawia miejsca na nudę. Koleiny, sekcje błotne, wąwozy, zjazdy i piaskarnie sprawią, że każdy przejazd stanie się niezapomnianą przygodą. Aby bezpiecznie pokonać te wyzwania, ważne jest odpowiednie wyposażenie. Pamiętajmy o oponach AT/MT o rozmiarze 31 cali, których bieżnik zapewni przyczepność na każdym rodzaju nawierzchni. Wyciągarka i snorkel to nieodzowne elementy, które umożliwią poradzenie sobie z ekstremalnymi warunkami terenowymi. Ważnym środkiem komunikacji na wyprawie jest także cb radio, które pozwoli utrzymywać łączność z innymi uczestnikami. Pamiętać też trzeba, z uwagi na aurę panującą wokół o zimowym przygotowaniu samochodu.

Z Konwój Puławy - Kazimierz  2-3. 12 - trochę rywalizacji.
Z Konwój Puławy – Kazimierz 2-3. 12 – trochę rywalizacji

Logistyka wyprawy

Kilka słów przypomnienia na koniec. Wyprawa organizowana jest w formie kolumny, co pozwoli zachować ład i porządek podczas przemierzania trasy. Każdy z uczestników musi się zapisać przed imprezą. Można to zrobić poprzez wysłanie maila na adres biuro@adrenalinka.pl lub skontaktować się telefonicznie pod numerem +48 509 570 840. W zgłoszeniu konieczne jest podanie imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego oraz marki i numeru rejestracyjnego pojazdu.

Chęć wzięcia udziału w tej unikalnej imprezie offroadowej należy zgłosić drogą mailową lub telefonicznie. Koszt uczestnictwa wynosi 600 zł od załogi, które należy wpłacić na 10 dni przed terminem imprezy. Wpłatę można dokonać na konto Marcin Francuz, Piękna 44/6d, 00

 

Warto też zapoznać się z jedną z imprez dotyczących samochodów Cabrio.

 

Słuchaj nas online! – Radio Bezpieczna Podróż (bezpiecznapodroz.org)

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia