Pierwsze w historii Polski ZŁOTO dla kobiety Szefa Kuchni na Olimpiadzie Kulinarnej, zdobyła Weronika Gurynow

Kucharze z całego globu rywalizują o ZŁOTO na Olimpiadzie Kulinarnej IKA. Polska Reprezentacja Kulinarna z powodzeniem namieszała w Niemczech. Weronika Gurynow ZŁOTO BRAWO!!! Poland National Culinary Team pod wodzą Jarosława Uścińskiego

706

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Poland National Culinary Team Złoto dla Weroniki Gurynow
Poland National Culinary Team Złoto dla Weroniki Gurynow

Pierwsze złoto zdobyte przez Kulinarną Reprezentację Polski pod wodzą Jarosława Uścińskiego. Okazuje się że Poland National Culinary Team ostro namieszał na Olimpiadzie. Szkoda że w polskiej przestrzeni informacyjnej nie istnieją!!! A na Świecie TAK!!! Lepsi od Francuzów czy kucharzy z Nowego Jorku UUU!!! Poland National Culinary Team ZŁOTO na Olimpiadzie!!!!! Złoto dla Weroniki Gurynow

Tu spotykają się olimpijski duch i kulinarne szczyty: Kulinarne Igrzyska Olimpijskie

IKA/Culinary Olympics (Olimpiada Kulinarna IKA) przyciąga międzynarodową elitę kulinarną na największą, najstarszą i najbardziej wieloaspektową wystawę sztuki kulinarnej na świecie. Profesjonalni kucharze z całego globu rywalizują indywidualnie lub w zespołach w uczciwej rywalizacji. Jako organizator imprezy, Niemieckie Stowarzyszenie Szefów Kuchni (VKD) zapewnia utalentowanym szefom kuchni scenę i okazję do zaprezentowania swojego potencjału. Uczestnicy nieustannie tworzą nowe trendy na talerzach, a atmosfera tego kulinarnego spektaklu na długo pozostanie w pamięci drużyn i gości.

Fascynacja tym wydarzeniem na najwyższym poziomie ma długą tradycję. Olimpiada Kulinarna jest wyznacznikiem dla globalnej społeczności kulinarnej od prawie 125 lat i integralną częścią historii naszego stowarzyszenia. W 2020 roku IKA/Culinary Olympics po raz pierwszy odbyły się w Stuttgarcie, równolegle do targów Intergastra. Na 26. edycję w lutym 2024r stolica Baden-Württemberg ponownie otworzyła swoje drzwi. Kiedy drużyny gotują w walce o olimpijskie złoto w szklanych kuchniach, goście mogą obserwować je z bliska. Kibice z całego świata mogą śledzić olimpijskie doświadczenie poprzez transmisję na żywo w „IKA TV„.

Z radością gościmy międzynarodowy świat kulinarny od 2 do 7 lutego 2024 roku. Zapraszamy do wspólnego świętowania licznych emocjonalnych i kulinarnych wydarzeń. ZŁOTO na Olimpiadzie Kulinarnej dla Weroniki Gurynow.

Poland National Culinary Team Złoto dla Weroniki Gurynow
Poland National Culinary Team Złoto dla Weroniki Gurynow – ZŁOTO na Olimpiadzie Kulinarnej
Kucharze z całego globu rywalizują o ZŁOTO na Olimpiadzie Kulinarnej IKA. Polska Reprezentacja Kulinarna ERO z powodzeniem namieszała w Niemczech.
Kucharze z całego globu rywalizują o ZŁOTO na Olimpiadzie Kulinarnej IKA. Polska Reprezentacja Kulinarna ERO z powodzeniem namieszała w Niemczech. Złoto dla Weroniki Gurynow

Wywiad z Szefem Poland National Culinary Team przed imprezą w ramach Kulinarnej Nawigacji – ZŁOTO na Olimpiadzie Kulinarnej

Radiowa redakcja z niepełnosprawnościami

Zrelaksuj się i zajrzyj do naszej Kulinarnej Nawigacji. Tam gdzie Szef Narodowej Reprezentacji Kulinarnej przybliża prawdę o jedzeniu, jego serwowaniu i produkcji. Najmniej tam przepisów kulinarnych a prawda o jakości jedzenia jest zabójcza jak ono samo.

Za to restauracja Zdrówko prowadzona przez osoby niepełnosprawne jest hitem zdrowego jedzenia.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia