Paweł Sokolnicki nie jedzie na EURO do Niemiec

Paweł Sokolnicki nie jedzie na EURO do Niemiec

99

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Paweł Sokolnicki nie jedzie na EURO do Niemiec
Paweł Sokolnicki nie jedzie na EURO do Niemiec

Paweł Sokolnicki nie jedzie na EURO do Niemiec. Paweł Sokolnicki nie pojedzie na mistrzostwa Europy do Niemiec, na który zakwalifikowała się także nasza reprezentacja wygrywając po rzutach karnych z Walią w barażach. Były już asystent najlepszego sędziego na świecie Szymona Marciniaka udzielił wywiadu „Przeglądowi Sportowemu”, w którym przedstawia swoją wersję. Paweł Sokolnicki dodaje również, że już po finale w Stambule wiedział, że jego przygoda z największym futbolem dobiega końca.

Rewanżowe spotkania Ligi Mistrzów 02
Rewanżowe spotkania Ligi Mistrzów 02

Paweł Sokolnicki nie jedzie na EURO do Niemiec – polskie trio

Zawsze było ich trzech, to takie nasze polskie trio sędzia główny oraz asystenci Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz. Polacy sędziowali m. in. jeden z najważniejszych meczów na świecie jakim był finał mistrzostw świata w Katarze. Do tego można dołożyć ważne spotkania w piłce klubowej, a przede wszystkim finał Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City, a Interem Mediolan. Cała trójka współpracowała ze sobą od sezonu 2007/2008 i III ligi. Odejście więc z tego zespołu Sokolnickiego było dla polskich kibiców niemałym szokiem. Szymon Marciniak ma nowego asystenta, a jest nim Adam Kupsik.

Paweł Sokolnicki nie jedzie na EURO do Niemiec – Paweł Sokolnicki

Paweł Sokolnicki zabrał głos w sprawie swojej nieobecności w Niemczech: Na początku przede wszystkim chciałem złożyć gratulacje Szymonowi Marciniakowi i jego zespołowi wyjazdu do Niemiec. Będą nas tam reprezentować aż dwa zespoły co jest wielkim zaszczytem. Jeśli chodzi o meritium sprawy to wiedziałem, że zeszłoroczny finał prawdopodobnie będzie końcem mojej przygody z futbolem na najwyższym poziomie. Pozostałe spotkania gdzie będę na boisku razem z Szymonem to już tylko dopełnienie obowiązków wobec PZPN. Pod batutą Marciniaka osiągnąłem bardzo dużo, pięć finałów, a przede wszystkim finał mistrzostw świata w Katarze. Mogę śmiało powiedzieć, że jestem spełnionym arbitrem i te momenty zapamiętam do końca życia. Mam wspaniałą żonę i dwójkę dzieci i tylko to się liczy, a reszta to jest dodatek.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o CBA zatrzymało Waldemara G

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia