Taniej koleją do stolic Europy – sprawdź, jak skorzystać

PKP Intercity oferuje tanie bilety do stolic Europy, a wszystko w związku z 20-leciem członkostwa Polski w UE

174

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

taniej koleją do stolic Europy, pociąg na dworcu i ludzie na peronie
taniej koleją do stolic Europy - dobry pomysł na weekend lub urlop

W tym roku można dojechać taniej koleją do stolic Europy. To nowa kampania inaugurująca obchody rocznicy 20-lecia obecności Polski w Unii Europejskiej. Jak zatem skorzystać ze zniżki?

Polska świętuje 20 lat członkostwa w Unii Europejskiej! Z tej okazji PKP Intercity przygotowało wyjątkową ofertę dla miłośników podróży. Aż 20 tysięcy biletów na trasy do Wiednia, Pragi, Berlina i Budapesztu będzie dostępnych w promocyjnych cenach, nawet o 80% niższych od standardowych! To doskonała okazja, aby odkrywać uroki Europy Środkowej i świętować ten ważny jubileusz. W Maju weekendowy wypad do Wiednia, Berlina czy Budapesztu może okazać się naprawdę tani. Promocja obowiązuje od 29 kwietnia do 26 maja, a bilety można kupować w kasach biletowych, na stronie internetowej PKP Intercity oraz w aplikacji mobilnej. Pamiętajmy, że liczba miejsc promocyjnych jest ograniczona, więc warto się pospieszyć!

Taniej koleją do stolic Europy – zasady kampanii

Bilety w ramach Super Promo International sprzedawane są w ramach 5 różnych progów cenowych. Po wyczerpaniu puli biletów w danym progu, automatycznie uruchamiana jest sprzedaż z kolejnego. Bilet można kupić maksymalnie 3 dni przed planowaną podróżą. Oto przykładowe ceny biletów promocyjnych:

• Warszawa – Wiedeń: od 100 zł (zamiast 460 zł) – oszczędność sięga aż 78%! Wybierz się na spacer po malowniczym starym mieście Wiednia, podziwiaj imponujące pałace Schönbrunn i Hofburg lub skosztuj pysznego Sachertorte w jednej z tradycyjnych kawiarni.

• Kraków – Praga: od 65 zł (zamiast 321 zł) – rabat sięga 80%! W Pradze czeka na Ciebie magiczna atmosfera Złotej Uliczki, majestatyczny Hradczany i zapierający dech w piersiach widok z Mostu Karola.

• Kraków – Budapeszt: od 65 zł (zamiast 321 zł) – oszczędzisz aż 80%! Podziwiaj węgierski parlament i spróbuj gulaszu w lokalnej restauracji.

To tylko kilka przykładów! Promocja obejmuje również inne trasy do popularnych miast w Niemczech, Czechach, Austrii i na Węgrzech. PKP Intercity zapewnia komfortowe podróże nowoczesnymi pociągami, dzięki czemu możesz dotrzeć do celu szybko i wygodnie.

Jak kupić tańsze bilety?

Jeśli nie odpowiada nam termin lub po prostu nie zdążymy skorzystać z promocji, istnieje kilka prostych sposobów na zakup tańszego biletu kolejowego. Jak zatem dojechać taniej koleją do stolic Europy? Warto zatem pamiętać, że:

1. Im wcześniej kupimy bilet, tym będzie tańszy.

2. Bilety na połączenia nocne zawsze są tańsze, choć podróż jest dłuższa.

3. Biletów nie warto kupować podczas długich weekendów czy sezonów wakacyjnych. Wówczas ich ceny będą znacznie wyższe.

4. Miejsca siedzące są znacznie tańsze od leżących.

Należy pamiętać, że ceny związane z ofertą promocyjną SuperPromo International są podane za bilety pełnopłatne. Studenci, uczniowie, dzieci oraz inni pasażerowie uprawnieni do zniżki mogą pojechać pociągiem jeszcze taniej. Dobrym pomysłem jest też sprawdzanie cen biletów promocyjnych na tej stronie.

Korzystajmy zatem z urlopów i ciepłych weekendów, wybierając tanie podróże kolejowe do stolic Europy i innych ciekawych miast.

Sprawdź, na jakie udogodnienia może liczyć osoba niepełnosprawna w pociągu.

Odwiedź restaurację Zdrówko prowadzoną przez osoby z niepełnosprawnościami. Oferuje ona smaczne jedzenie i najlepszy catering w Legionowie.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia