Makabryczne morderstwo w Warszawie – okaleczone zwłoki na Mokotowie

Wczoraj doszło do brutalnego zabójstwa na warszawskim Mokotowie - ofiarą okazała się 84-letnia kobieta

241

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

morderstwo w Warszawie - radiowóz na miejscu zbrodni
Morderstwo w Warszawie - okaleczone ciało seniorki na Mokotowie

Wczoraj zostało popełnione brutalne morderstwo w Warszawie. Ciało seniorki znaleziono w jednym z bloków na Mokotowie.

Strasznego odkrycia dokonano wczoraj w bloku przy ul. Bryły. Ofiarą zabójstwa okazała się 84-letnia seniorka. Morderstwo było wyjątkowo brutalne – sprawca nałożył kobiecie worek na głowę oraz obciął palce u rąk. Na miejscu pracowała policja. Sprowadzono również psa tropiącego. Jak przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Szymon Banna, w związku ze sprawą wczoraj po południu zatrzymano 50-letniego syna ofiary. Zdaniem śledczych mężczyzna może mieć związek z tą zbrodnią. Nie ujawniają oni jednak szczegółów dotyczących śmierci 84-latki. Zabezpieczono ślady, a także przeprowadzono oględziny miejsca zbrodni. Zaplanowano także sekcję zwłok 84-letniej kobiety. Nadal prowadzone są czynności mające na celu dokładne wyjaśnienie okoliczności morderstwa.

Brutalne morderstwo w Warszawie – zatrzymanie podejrzanego

Szymon Banna z Prokuratury Okręgowej w Warszawie przekazał, że śledztwo będzie prowadzone w kierunku zabójstwa. Dodał także, iż 50-letni mężczyzna został zatrzymany jeszcze w dniu morderstwa nie daleko bloku, w którym doszło do tragedii. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna od dawna miał leczyć się psychiatrycznie. Według różnych źródeł 84-latka została uduszona i obcięto jej palce. Potwierdzono także, iż miała worek na głowie. Policja została powiadomiona przez wnuczkę zamordowanej. Nie mogła ona skontaktować się ze swoją babcią ani też wejść do jej mieszkania. Gdy śledczy pojawili się na miejscu zbrodni, zastali makabryczny widok. Zmarła seniorka miała na głowie, szyi i karku liczne rany od noża oraz obcięte palce. Sprawca założył jej także worek na głowie. Obecnie nie wiadomo, jakie rany powstały przed, a które po śmierci.

Co ujawniło śledztwo?

Za głównego podejrzanego o morderstwo w Warszawie został uznany syn kobiety. Najprawdopodobniej uciekł on z miejsca zbrodni, wyskakując przez okno mieszkania znajdującego się na parterze. Prokuratura nie poinformowała, czy podejrzany przyznał się do popełnienia zabójstwa. Nie wiadomo także, co było motywem tak brutalnej zbrodni. Na trop 50-letniego mężczyzny naprowadzili policję sąsiedzi. Stwierdzili oni,, że to on właśnie mógł popełnić morderstwo. Dalsze szczegóły tragedii wykaże prowadzone przez warszawską prokuraturę dochodzenie oraz sekcja zwłok zabitej seniorki.

W tym roku w Warszawie doszło do kilku brutalnych morderstw. Oto kilka z nich:

Wielkanocna makabra w Warszawie,

Tragedia na warszawskim Ursusie,

gwałt i zabójstwo młodej kobiety,

Potrójna zbrodnia na Woli.

Warszawa to i tak bezpieczne miasto. Przeczytaj artykuł o najbardziej niebezpiecznych miastach świata.

Odwiedź restaurację Zdrówko oferującą smaczne jedzenie i najlepszy catering w Legionowie.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia