Bezpieczny Zakup Volvo S60 Polestar AWD

355

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Volvo S60 Polestar AWD

Bezpieczny Zakup Volvo S60 Polestar AWD

Volvo zawsze kojarzy się z bezpieczeństwem i stabilnością, od dziesiątków lat to Szwedzi byli prekursorami zaawansowanych systemów bezpieczeństwa. Ich samochody wyglądem też nigdy nie wyróżniały się, nie były brzydkie ale na pewno ani sportowo agresywne ani luksusowo eleganckie. Żeby tradycji stało się zadość nawet w przypadku supersportowej wersji co pokazuje Bezpieczny Zakup Volvo S60 Polestar AWD producent był konserwatywny. Nic nie zdradza że auto rozpędza się do pierwszej setki poniżej 4.7s. Jednym z nielicznych atrybutów są wielkie tarcze hamulcowe oraz ogromne wielotłoczkowe zaciski. Oczywiście to wszystko musi się zmieścić w kołach więc felga ma rozmiar 21 cali co jednak rzuca się w oczy, dodatkowym atrybutem jest minispoiler na bagażniku i to koniec ekstrawagancji. To samo tyczy się środka auta, jedyne co widać to kubełkowe fotele i dużo czarnego matu, to wszystko.

Jedną z ciekawszych rzeczy jest lakier, w naszej testówce bladoniebieski ale wyróżniający się głębią, nic dziwnego za samą dopłatę do niego można kupić fajne używane auto. To co najbardziej zaskakuje w tym samochodzie to parametry trakcyjne Volvo S60 Polestar AWD, są one na najwyższym poziomie aut sportowych. Jest dużo aut które rozpędzają się do 200km/h dość szybko ale już przy 160km/h zachowują się niepewnie. Tutaj nawet przy 200km/h mamy pełną stabilność, żadne niepewne ruchy kierownicą nie wyprowadzą z równowagi samochodu. Odczuwamy pewność prowadzenia i tylko potrzeba mądrej czujności bo jak wspominałem auto rozpędza się szybko ale prawa fizyki działają jak zawsze. 200km/h to poważna prędkość, ci którzy tego nie rozumieją a ich umiejętności są mierne nie powinni korzystać ze wszystkich możliwości tego samochodu. Tak czy inaczej auto dostarcza nieziemskich wrażeń i jest warte każdej złotówki z tych 300tys zł jakie musimy za nie wyłożyć.

Bezpieczny Zakup Volvo S60 Polestar AWD

Bezpieczny Zakup Volvo S60 Polestar AWD 1

Bezpieczny Zakup Volvo S60 Polestar AWD 2

Bezpieczny Zakup Volvo S60 Polestar AWD 3

Bezpieczny Zakup Volvo S60 Polestar AWD 4

zobacz też zwykłe Volvo V60 D3 rodzinne kombi

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia