Anuluj Dług – zagrożenia finansowe przedsiębiorców

489

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Anuluj Dług - zagrożenia finansowe przedsiębiorców

Anuluj Dług – zagrożenia finansowe przedsiębiorców

Anuluj Dług - zagrożenia finansowe przedsiębiorców
Zagrożenia finansowe przedsiębiorców, co może Cię czekać?

Zagrożenia finansowe przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą lub działających w formie spółek mają zdecydowanie inny charakter niż te, z którymi borykają się prywatnie osoby fizyczne, konsumenci, emeryci czy małżeństwa – zauważa Tomasz Parol w dzisiejszej audycji Anuluj-Dlug.pl. Przedsiębiorcy z natury samodzielni w podejmowaniu decyzji i wyspecjalizowani w tym co robią niestety zbyt często nie zdają sobie sprawy ile pułapek na nich czycha. Że są szczególnie atrakcyjnym targetem dla równie wyspecjalizowanych manipulatorów i oszustów. Odpowiadając jednak za wielu ludzi (pracowników, kontrahentów, wspólników) zupełnie nie wiedzą jak działać w sytuacji kryzysowej.

Jeśli prowadzisz biznes powinieneś tej audycji posłuchać szczególnie uważnie, by wiedzieć jak unikać długów i że nie każdy „dług” jest prawdziwym zadłużeniem – co wcale nie oznacza, że nie niesie ze sobą innego niebezpieczeństwa. Dowiesz się jaką formę działalności przyjąć, jak uważać na nadzwyczajne kontrakty i super usługi finansowe, jak się zabezpieczać i jak działać gdy już pojawił się windykator, albo chociażby kłopoty z płynnością. Zapraszamy do pierwszej audycji Anuluj-Dlug.pl poświęconej przedsiębiorcom.

Anuluj Dług – zagrożenia finansowe przedsiębiorców 1

Anuluj Dług – zagrożenia finansowe przedsiębiorców 2

Anuluj Dług – zagrożenia finansowe przedsiębiorców 3

Anuluj Dług – zagrożenia finansowe przedsiębiorców 4

Polecamy także ostatnią audycję dotyczącą Projektu HARNAŚ, który pomoże odzyskać pieniądze „dłużnikom”

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia