Anuluj Dług – przebiegłość windykatorów

0
632
Anuluj Dług - przebiegłość windykatorów

Anuluj Dług – przebiegłość windykatorów

Przykrym procederem jest, że firmy finansowe, firmy windykacyjne i banki podjęły mnóstwo starań, żeby zrobić ludziom wodę z mózgu. W audycji Tomasz Parol wyjaśnia, jak owe firmy, wykorzystując nieuświadomienie i dobrą wolę „dłużników” starają się zbudować mit o „świętości” długu. Rozprawia się również z kolejnym kłamstwem, a mianowicie, że windykatorowi wolno wszystko. Zostaną również omówione niektóre sposoby wywierania presji na ofiary.

Windykator a komornik

“Wielu ludzi myśli, że gdy firma windykacyjna straszy przyjściem windykatora to on może im cokolwiek zająć, w związku z czym żyją w stresie. Tymczasem nic bardziej mylnego” – uspokaja rozmówca. Następnie poświęcimy czas kolejnej manipulacji, gdzie firmy windykacyjne świadomie i z premedytacją nie określają w kontaktach z ofiarą granic „kompetencji” windykatora.

Na czym polega fraud? Kto w nim bierze udział?

Anuluj Dług - przebiegłość windykatorów Po przerwie zajmujemy się procesem, który ma miejsce na samym początku, czyli fraudem. Prezes „anuluj-dlug.pl” pokrótce wyjaśnia na czym polega to przestępstwo w białych rękawiczkach oraz jak bardzo wątpliwej selekcji poddawane są przekazywane firmom windykacyjnym dane. Gdy już dojdzie do uruchomienia machiny windykacyjnej łatwo można udowodnić kruchość „dowodów” jakie za nią stoją. Często od początku do końca główną metodą w tym wymuszeniu jest kłamstwo i manipulacja, gdyż w świetle prawa dłużnik w stosunku do instytucji finansowej jest dłużnikiem pod warunkiem, że instytucja wykaże oryginały dokumentów i wierzytelność skutecznie udowodni, biorąc też pod uwagę terminy przedawnienia z kodeksu postępowania cywilnego.

Co robić?

Zdecydowanie jednym z najbardziej brzemiennych w skutkach błędów jest płacenie firmie windykacyjnej bez wnikliwej analizy własnej sytuacji, najlepiej z prawnikiem wyspecjalizowanym w sprawach przeciwko firmom windykacyjnym, gdyż później niełatwo jest te pieniądze odzyskać. Natomiast i to jest możliwe. Anuluj-dlug.pl ma na koncie wiele wygranych, choć z pozoru beznadziejnych spraw. Zespół może pomóc osobie zagrożonej windykacją praktycznie na każdym etapie sprawy, choć tak naprawdę im szybciej się dana osoba do nas zgłosi tym lepiej, bo wtedy pilotujemy tę sprawę i państwo nie popełnią błędów. Najtrudniejsze jest bowiem „odkręcanie” niefortunnych decyzji zmanipulowanych klientów.

Anuluj Dług – przebiegłość windykatorów 1

Anuluj Dług – przebiegłość windykatorów 2

Anuluj Dług – przebiegłość windykatorów 3

Anuluj Dług – przebiegłość windykatorów 4

Posłuchaj także Anuluj Dług – zagrożenia finansowe przedsiębiorców