Rozliczenie pit 2019 – przekaż nam swój 1%

337

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Rozliczenie pit 2019 - przekaż nam 1%

Rozliczenie pit 2019

W tym roku po raz pierwszy zbieramy 1% podatku, który każdy podatnik może przekazać w ramach rocznego rozliczenia na organizację pożytku publicznego. Od lat działamy na rzecz kierowców m.in. współpracując z Anuluj Mandat. Głównym założeniem naszej fundacji jest pomoc osobom niepełnosprawnym, jednak biorąc pod uwagę że niepełnosprawność nabyta wynika głównie (ponad 60%) z wypadków drogowych staramy się działać na wielu płaszczyznach. Cały czas staramy się rozwijać nasz portal rozszerzając równolegle nasze działania. Twoje rozliczenie pit 2019 ma znaczenie – każdy przekazany 1% przyczyni się do pomocy poszkodowanym kierowcom

Rozliczenie pit 2019 - przekaż nam 1%

 

 

Rozliczenie pit 2019 – 1% na pomoc poszkodowanym kierowcom

Czy wiesz, że do tej pory wspólnie z Anuluj Mandat udało nam się pomóc ponad 50 tys. kierowcom? Wasz odzew na nasze działania motywuje nas jeszcze bardziej. Z zebranych pieniędzy przekazanych z 1% podatku wspólnie utworzymy organizację, do której – w razie potrzeby – zawsze i wszędzie będziesz miał dostęp. Jesteśmy i nadal chcemy być dla Was. Już teraz planujemy otworzyć Biuro Wsparcia Kierowcy, dzięki któremu będziemy mogli angażować się w problemy kierowców jeszcze bardziej. BWK to nie tylko porady prawne dotyczące mandatów, które udzielaliśmy do tej pory. Prawnicy z Anuluj Mandat zajmą się Twoją sprawą z gwarancją wygranej (w przeciwnym razie pokrywamy koszty „na własną rękę”). Twój 1% zapewni także m.in. pomoc w rozwiązywaniu problemów z windykatorami, walkę o odszkodowanie (za wyrządzoną szkodę lub uszczerbek na zdrowiu) czy pomoc w znalezieniu zniżek ubezpieczeniowych. Jednym z najważniejszych projektów BWK jest specjalna aplikacja dotycząca zdarzeń drogowych. Dzięki niej dowiesz się m.in. jak zachować się podczas kontroli drogowej, wypadku, kontroli przy urządzeniu do pomiaru prędkości itp., znajdą się w niej również wszystkie wzory pism jakie będą Ci potrzebne od ręki. Więcej informacji o aplikacji już wkrótce.

Twój 1% przyczyni się do pomocy poszkodowanym kierowcom. Pamiętaj, że to nic nie kosztuje!

KRS: 0000406931

Zapoznaj się z naszymi poradami –> Monitoring wjazdu na czerwonym – bezprawne wezwania mandatowe

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia