Automatyczny ogranicznik prędkości – nowe prawo UE

2734

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

nieprzyjęcie mandatu czyli odmowa mandatu cz1

Automatyczny ogranicznik prędkości – nowe prawo UE

Uchwalone kilkanaście dni temu uchwalono prawo dotyczące czegoś takiego jak Automatyczny ogranicznik prędkości  czekaja na uprawomocnienie. Pomimo protestów kierowców zwłaszcza we Włoszech i Niemczech przygotowywane są przepisy wykonawcze do ustawy. Choć nie wejdą one z automatu to jednak wzbudzają oburzenie i niepokój kierowców w całej Unii. Z naszej wiedzy wynika że do końca marca wejdą w życie dyrektywy wykonawcze a co to oznacza?

Automatyczny ogranicznik prędkości – nowe prawo UE

Urzędnicy unijni rozpoczną przygotowywania do utworzenia zespołu negocjacyjno wdrożeniowego. Na szczęście idiotyzmy Związku Socjalistycznych Republik Europejskich nie wchodzą z automatu do ustaw krajów członkowskich. Odbędą się negocjacje i zależnie od uległości lokalnych Rządów będą wprowadzane w poszczególnych krajach lub nie. Ja mam nadzieję że u nas to nie przejdzie. Niemniej jednak jest to wstęp do Orwell’a, co dalej? Będziemy Was informować. Planujemy petycję w tej kwestii by uprzedzić Unijne zakusy o ile zagłosujecie nad odrzuceniem tej durnoty.

Automatyczny ogranicznik prędkości - nowe prawo UE
Automatyczny ogranicznik prędkości – nowe prawo UE czyli kiedy zaczną się kary cielesne??!! może i śmieszne ale 10 lat temu pytanie o takie ograniczniki było paranoją a teraz one są faktem/

 

Paweł Kubalski

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia