Automatyczny ogranicznik prędkości – nowe prawo UE

0
2508
nieprzyjęcie mandatu czyli odmowa mandatu cz1

Automatyczny ogranicznik prędkości – nowe prawo UE

Uchwalone kilkanaście dni temu uchwalono prawo dotyczące czegoś takiego jak Automatyczny ogranicznik prędkości  czekaja na uprawomocnienie. Pomimo protestów kierowców zwłaszcza we Włoszech i Niemczech przygotowywane są przepisy wykonawcze do ustawy. Choć nie wejdą one z automatu to jednak wzbudzają oburzenie i niepokój kierowców w całej Unii. Z naszej wiedzy wynika że do końca marca wejdą w życie dyrektywy wykonawcze a co to oznacza?

Automatyczny ogranicznik prędkości – nowe prawo UE

Urzędnicy unijni rozpoczną przygotowywania do utworzenia zespołu negocjacyjno wdrożeniowego. Na szczęście idiotyzmy Związku Socjalistycznych Republik Europejskich nie wchodzą z automatu do ustaw krajów członkowskich. Odbędą się negocjacje i zależnie od uległości lokalnych Rządów będą wprowadzane w poszczególnych krajach lub nie. Ja mam nadzieję że u nas to nie przejdzie. Niemniej jednak jest to wstęp do Orwell’a, co dalej? Będziemy Was informować. Planujemy petycję w tej kwestii by uprzedzić Unijne zakusy o ile zagłosujecie nad odrzuceniem tej durnoty.

Automatyczny ogranicznik prędkości - nowe prawo UE
Automatyczny ogranicznik prędkości – nowe prawo UE czyli kiedy zaczną się kary cielesne??!! może i śmieszne ale 10 lat temu pytanie o takie ograniczniki było paranoją a teraz one są faktem/

 

Paweł Kubalski