Jak wrócić do formy? – wywiad z trenerem Danielem Poredą

397

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Zapraszamy na wyjątkowy wywiad z Danielem Poredą. Kolejny odcinek audycji realizowanej przez Radio Bezpieczna Podróż wspólnie ze Stowarzyszeniem ULICA DZIELNICA STOLICA i portalem Północna Ćwiartka jest poświęcony aktywności fizycznej. Ze wspomnianym trenerem Danielem Poredą ze Studia Treningu DWA OGNIE rozmawiamy o tym, jak w czasie pandemii dbać o kulturę fizyczną, jak trenować, gdzie trenować, w jaki sposób regenerować mięśnie i jak ważna w powrocie do dobrej formy jest dieta. Poruszamy również temat współpracy z trenerem personalnym, indywidulanej motywacji i kwestii regularnych badań parametrów krwi. W naszej rozmowie nie zabrakło również pytań o to, jak trenują kobiety, a jak mężczyźni. Zdradzamy również co to jest i na czym polega trening z wózkami dla mam. Jeśli temat aktywności fizycznej was zainteresował posłuchajcie naszej audycji:

Wywiad z Danielem Poredą 1
Wywiad z Danielem Poredą 2

Chcesz wiedzieć więcej? Wysłuchaj: https://bezpiecznapodroz.org/2021/04/09/wywiad-z-wojciechem-jurkiewiczem-wiceprezesem-klubu-hutnik-warszawa/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia