Rozmowa z radną Sylwią Lacek o Bielanach

332

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Rozmowa z radną Sylwią Lacek zdominowała kolejny odcinek audycji realizowanej przez Radio Bezpieczna Podróż we współpracy ze Stowarzyszeniem ULICA DZIELNICA STOLICA i Portalem Północna Ćwiartka. Tematem wywiadu były najbardziej aktualne sprawy dzielnicy Bielany. A tych należą między innymi takie kwestie, jak chociażby nowa organizacja ruchu i miejsc parkingowych na ulicy Broniewskiego. Nie zabrakło również pytań o murale poświęcone najsłynniejszym artystkom związanym z tą częścią stolicy. W sprawie parkowania poruszony został temat zarówno konsultacji społecznych i petycji, jaką złożyli mieszkańcy tej ulicy Broniewskiego. Dotyczy ona sprzeciwu w sprawie planowanych zmian na odcinku ulicy położonym od Alei Armii Krajowej do Alei Reymonta. Natomiast odnośnie wspomnianych murali z radną Lacek rozmawialiśmy na antenie Radia Bezpieczna Podróż o odsłoniętym 25 czerwca na Starych Bielanach muralu przedstawiającego Krystynę Sienkiewicz. Słuchaczom rozgłośni Sylwia Lacek zdradziła plan realizacji muralu poświęconego Annie Jantar. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy:

Rozmowa z radną Sylwią Lacek

Zainteresował cię nasz temat? Przeczytaj koniecznie: Stowarzyszenie ULICA DZIELNICA STOLICA

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia