Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy

371

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy
Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy - Charytatywny mecz pokazowy w Krakowie

Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy – Już 23 lipca w TAURON Arenie Kraków. Odbędzie się wspaniałe charytatywne wydarzenie „Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy”. Wydarzenie rozpocznie się już o godzinie 12.00 niespodzianką artystyczną, którą Iga Świątek i jej zespół wraz z Event-Factory. Dlatego organizatorzy meczu przygotowali dla wszystkich, którzy zdecydowali się kupić bilety. Głównym punktem imprezy będzie mecz miksta Świątek/Martyn Pawelski – Agnieszka Radwańska/Serhij Stachowski.

Poniżej jest krótki filmik jak Iga Świątek i Agnieszka Radwańska zapraszają na szlachetne spotkanie. „Iga Świątek i przyjaciele dla Ukrainy”, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 lipca 2022, w TAURON Arena Kraków.

W TAURON Arenie Kraków pojawią się też ukraińskie gwiazdy sportu – Elina Switolina i Andrij Szewczenko. Do tego Świątek i Radwańska rozegrają pokazowego seta! Wybitne polskie tenisistki zmierzą się w szczytnym celu – dla najmłodszych Ukraińców. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów będzie przekazany na pomoc Ukrainie. Środki trafią do trzech organizacji: oficjalnego funduszu pomocowego Ukrainy UNITED 24, fundacji Eliny Svitoliny oraz UNICEF Polska.

Iga Świątek od początku wojny nie kryje swojego wsparcia i solidarności z przyjaciółmi z Ukrainy. Od miesięcy wraz ze swoim zespołem pracowała nad wydarzeniem, które pozwoli przekuć jej wpływ w realną pomoc. Agnieszka Radwańska wraz z ukraińskim tenisistą Serhijem Stachowskim zagra mecz deblowego miksta przeciwko. Idze i świetnie rokującemu polskiemu juniorowi Martynowi Pawelskiemu. Cały mecz będzie sędziowała najlepsza ukraińska tenisistka, wielokrotna zwyciężczyni turniejów WTA Elina Svitolina. Gościem specjalnym wydarzenia reprezentującym Ukrainę będzie także były piłkarz Andrij Szewczenko.

Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy – mój udział

Ja sam nie mogę się doczekać, ponieważ będę na tym niesamowitym wydarzeniu. Z bardzo ważnym celem pomocy dla najmłodszych mieszkańców Ukrainy, którzy przebywają obecnie w Polsce. Mam nadzieje, że to będzie fajne i bardzo pomocne wydarzenie.

Iga Świątek i Przyjaciele to wydarzenie, które ma połączyć. Polaków, Ukraińców i fanów sportu z całego świata we wspólnym wsparciu dla Ukrainy. To nie tylko szansa na pozyskanie środków finansowych, które zasilą programy niosące pomoc dzieciom i nastolatkom dotkniętym wojną. To także wydarzenie sportowe, które ma dawać radość poprzez tenis. Pokazać, jaką siłę ma sport, kiedy łączy nas ponad podziałami w pomaganiu.

W związku z tym ja z całego serca popieram takie wydarzenia i inicjatywy! I dlatego będę w TAURON ARENA KRAKÓW!!

Transmisja na żywo online w TVP Sport

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj także: Skoki Narciarskie Letnie Grand Prix
Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia