Gwiazdy i największe skandale

362

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Gwiazdy i największe skandale
Czy O.J. Simpson faktycznie zabił swoją żonę?

W ostatnich miesiącach media żyły głośnym procesem R. Kelly’ego. Piosenkarz został skazany na 30 lat więzienia za wielokrotnie wykorzystanie seksualne kobiet i nieletnich dziewczynek. Tymczasem przypomnijmy sobie inne gwiazdy i największe skandale z ich udziałem. 

Gwiazdy i największe skandale – wieloletnie przestępstwa

Proces wykonawcy nagrodzonego nagrodą Grammy utworu „I Believe I Can Fly” trwał wiele miesięcy. W czasie rozpraw ujawniono nie tylko samą przestępczość, ale i brutalność, której R.Kelly miał się dopuszczać wobec swoich ofiar. Artysta miał bowiem traktować oszukane kobiety niczym jak niewolnice. Uprowadzone kobiety podobno musiały prosić go o zgodę nawet, po to, by pójść do łazienki. One same na sali rozpraw przyznały, że gwiazdor początkowo czarował je propozycją pomocy w zrobieniu kariery, by później poddać je niewyobrażalnym krzywdom. Przez doznaną traumę, większość z nich dopiero po latach zdecydowała się wyznać prawdę. Na artyście ciążą także zarzuty posiadania pornografii dziecięcej. Armie Hammer to aktor znany m.in. z filmu „Tamte dni, tamte noce”. Kilka kobiet oskarżyło go nie tylko o napaść seksualną, ale i brutalne pobicie i kanibalizm. Ponadto w marcu 2021 roku kobieta o imieniu Effie posądziła go o gwałt i brutalne pobicia, które miały trwać wiele godzin. 

Gwiazdy i największe skandale  

Gwiazdy i największe skandale – poczucie bezkarności 

Wcześniej inne kobiety ujawniły także screeny wiadomości tekstowych, w których Armie Hammer piszę o swoich brutalnych fantazjach seksualnych. Sam zainteresowany do tej pory określał te informacje jako fałszywe oskarżenia. Wiadomo jednak, że przez obecną sytuację stracił rolę już w kilku filmach. Media donoszą również o odwyku, na który miał się zgłosić do ośrodka na Florydzie. Do głośnych afer dochodzi także w świecie biznesmenów. W 2016 roku miało dojść do dwuznacznej sytuacji z udziałem Elona Muska. Według zeznań oskarżającej go stewardessy miał on proponować jej drogie prezenty w zamian za masaż erotyczny. Kobieta czuła się osaczona, gdyż nawet w umowie miała zawartą klauzulę, według której nie wolno było jej nieprzychylnie wypowiadać się o miliarderze. Elon Musk zaprzecza owym doniesieniom twierdząc, że motywowane one są wyłącznie politycznie. Od lat media żyją także procesami Billa Cosby’ego. Gwiazdor serialu „Bill Cosby Show” pierwsze zarzuty usłyszał w 2005 roku.

 Gwiazdy i największe skandale

Gwiazdy i największe skandale – procesy sądowe 

Kilkanaście lat temu media zaczęły donosić, że komik miał odurzać kobiety napojem, a następnie dopuszczać się wobec nich molestowania. W sumie aktor miał skrzywdzić aż 60 kobiet, jednak w większości przypadków sprawy uległy przedawnieniu. Sąd w 2018 roku skazał go na karę od 3 do 10 lat więzienia w związku ze sprawą Andrei Constand. Z kolei w 1975 roku jego ofiarą miała być zaledwie 16-letnia Judy Huth. Gwiazdor miał wówczas obnażyć się przed nastoletnią dziewczyną, a następnie namawiać ją do odbycia stosunku seksualnego. Michael Jackson jeszcze za życia został okrzyknięty jednym z artystów wszech czasów. Niestety sukcesy artystyczne nigdy nie przekładały się na udane życie prywatne. W wywiadach muzyk wielokrotnie przyznawał, że wraz z rodzeństwem byli maltretowani przez surowego ojca. On sam natomiast został kilkukrotnie oskarżony o seksualne nadużycia wobec dzieci. Zdaniem wielu zresztą jego relacje z nieletnimi często były podejrzane i zbyt bliskie. 

Gwiazdy i największe skandale

Gwiazdy i największe skandale – bez żadnych granic 

W 2019 roku miała miejsce premiera filmu „Leaving Neverland”. Dokument przedstawia obszerną i wnikliwą relację dwóch, dorosłych dziś, mężczyzn, którzy w dzieciństwie przyjaźnili się z Michaelem Jacksonem. Obraz odbił się w mediach ogromnym echem, a rodzina artysty postanowiła oskarżyć jego twórców o zniesławienie. Kolejny, wieloletni przykład to przypadek futbolisty O.J. Simpsona, którego proces sądowy był jednym z najszerzej komentowanych na świecie. W 1994 roku został mu postawiony zarzut podwójnego morderstwa – swoje żony Nicole Brown oraz jej przyjaciela, Rona Goldmana. Dzięki działaniu zespołu adwokatów mężczyzna został uniewinniony. Wyrok pozostawia o tyle wątpliwości, że policja znalazła na jego posesji znaczące dowody. Ponadto wyszło na jaw, że jeszcze w trakcie trwania małżeństwa gwiazdor miał wielokrotnie bić swoją żonę. Gwiazdy i największe skandale wciąż elektryzują opinię publiczną. Wiele sław niestety przez nie straciło także dawny blask w oczach opinii publicznej. 

Foto: Wikimedia Commons

Przeczytaj także: Niemoralna propozycja – Elon Musk

rozważ wynajem długoterminowy, to może być lepsze od innych form nabycia

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia