Akumulatory marki Banner – czy to właściwy wybór?

akumulator to jeden z newralgicznych elementów auta, źle dobrany szybko się skończy w najmniej oczekiwanym momencie - jaki warto kupić? poradnik online jaki akumulator wybrać

439

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Akumulatory marki Banner
godny polecenia Akumulatory marki Banner

Bez akumulatora nie sposób mówić o funkcjonalnym samochodzie. Istnieje wiele podzespołów, które mają wpływ na jakość i bezpieczeństwo jazdy, ale tu mamy do czynienia z elementem podstawowym. Wystarczy niesprawny lub rozładowany akumulator, a auto po prostu nie ruszy! Przekonał się o tym na własnym przykładzie każdy kierowca, który przez przypadek zostawił w wozie włączone światła na dłuższy czas. Ale jaki akumulator zapewni nam bezproblemową jazdę? Poniżej przyglądamy się bliżej ofercie marki Banner w tym zakresie.

Banner Batterien – firma, która o akumulatorach wie wszystko

Ten renomowany austriacki producent akumulatorów może pochwalić się korzeniami sięgającymi jeszcze do lat 30 XX wieku. Od samego początku firma zajmowała się produkcją akumulatorów i baterii, stopniowo rozszerzając swoje zasięgi na kolejne kraje. Co ciekawe, mimo tak imponującej ekspansji Banner od trzech pokoleń wciąż pozostaje firmą rodzinną.

Na świecie marka ta ceniona jest przede wszystkim za solidne, mało awaryjne produkty, a także za innowacyjne działania w zakresie produkcji akumulatorów. Od ponad osiemdziesięciu lat Banner w ciągły sposób rozwija swoje technologie, czym zdobywa zaufanie klientów w wielu krajach, w tym w Polsce. Dla wielu kierowców sama nazwa marki jest obecnie synonimem dobrego akumulatora.

Akumulatory marki Banner – co jest dostępne?

Banner jako firma stale inwestuje w rozwój technologii akumulatorowych. Obecnie ma ona w ofercie szerokie spektrum nowoczesnych akumulatorów do samochodów osobowych, ale na tym bynajmniej nie kończą się propozycje marki w tym zakresie. Banner może dostarczyć klientom także specjalistyczne akumulatory do pojazdów ciężarowych, motocykli, łodzi, quadów, skuterów i innych pojazdów specjalnych. Marka może poszczycić się nawet produkcją akumulatorów do elektrycznych wózków inwalidzkich, czym przyczynia się do poprawy mobilności osób z niepełnosprawnościami.

Jeżeli chodzi o ofertę Banner dla aut pasażerskich, znajdziemy tu oczywiście standardowe akumulatory kwasowo-ołowiowe. To akumulatory o dobrej wydajności rozruchowej, dostępne w różnych pojemnościach. Akumulatory Banner z tej kategorii cenione są za niezawodne zasilanie i trwałość. Ale to nie wszystko – Banner produkuje także inne typy akumulatorów, w tym start-stop, AGM i EFB. Te pierwsze przeznaczone są dla nowoczesnych samochodów z systemem automatycznego wyłączania i włączania silnika w celu oszczędzania paliwa. Akumulatory marki Banner typu start-stop są doskonale zoptymalizowane pod kątem częstego rozruchu i zatrzymywania silnika.

Jeżeli chodzi o akumulatory AGM (Absorbent Glass Mat), znajdziemy tu wyższą wydajność, odporność na wibracje i dłuższą żywotność. Akumulatory AGM Banner są idealne do samochodów wyposażonych w zaawansowane systemy elektryczne i elektroniczne. Warto też zwrócić uwagę na akumulatory EFB (Enhanced Flooded Battery) Banner, szczególnie przydatne przy intensywnym użytkowaniu w warunkach miejskich. Jeśli nie wiemy, jakiego dokładnie akumulatora poszukujemy, konieczna będzie porada specjalisty. Ale na polskiej stronie www Banner znajdziemy też zakładkę „Dopasuj akumulator”, gdzie możemy przyjrzeć się różnym opcjom w oparciu o nasze indywidualne kryteria.

Akumulatory marki Banner – czym się wyróżniają?

Marka ta rokrocznie przoduje w testach akumulatorów prowadzonych przez serwisy i czasopisma auto-moto. Ta wiodąca pozycja jest w pełni zasłużona – Banner każdego roku wprowadza na rynek udoskonalone, innowacyjne wyroby, odpowiednie niemal do każdego typu samochodu. Co więcej, firma ta korzysta również z rygorystycznych procedur kontroli jakości, aby zapewnić, że każdy akumulator spełnia te same wysokie standardy.

Akumulatory Banner projektowane są tak, aby mogły wytrzymać intensywne użytkowanie, w tym cykle ładowania i rozładowania. Dzięki solidnej konstrukcji i odpowiednio dobranym materiałom utrzymują one wydajność na dłużej, co sprawia, że inwestycja w akumulator Banner zwraca się po wielokroć. Kolejną cechą tych akumulatorów jest też optymalna wydajność rozruchowa.

Akumulator Banner bez problemu wygeneruje wystarczającą moc, aby uruchomić silnik szybko i sprawnie, i to nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Każdy kierowca, który napotkał na problemy z akumulatorem zimą, z pewnością doceni takie właściwości. Banner dba także o to, aby ich akumulatory były odporne na wibracje. To umożliwia łatwiejsze użytkowanie samochodu w trudnych warunkach terenowych.

A więc – czy warto postawić na akumulator produkcji Banner? Jeżeli przyjrzymy się opiniom klientów marki, pozytywne doświadczenia z akumulatorami jej produkcji stanowią tu przeważającą większość. Akumulatory marki Banner to propozycja dla wszystkich, którym zależy na doskonale wykonanym akumulatorze o długiej żywotności.

Oczywiście, wybór konkretnego rodzaju akumulatora Banner będzie tu zależał od indywidualnych potrzeb. Pewnie tych dotyczących rodzaju pojazdu oraz warunków jego użytkowania. Bez względu jednak na przeznaczenie akumulatora, z marką Banner kierowcy mogą spać spokojnie!

przeczytaj więcej o wpływie niskich temperatur na pracę akumulatora

Najtańszy duży SUV – Ssangyong Rexton

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia