PORTFELE ELEKTRONICZNE – NAJSKUTECZNIEJSZA METODA PŁATNOŚCI W ŚWIECIE CYFROWEJ ROZRYWKI i HAZARDU

Portfele cyfrowe – popularna metoda płatności w świecie internetowego hazardu

411

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

portfele elektroniczne - kłódka, karty kredytowe leżące na klawiaturze komputerowej
metody płatności elektronicznych w sieci

           Dynamiczny rozwój nowych technologii i postępująca wszechobecna cyfryzacja napędziły rozkwit elektronicznej rozrywki, w tym internetowego hazardu. Co czwarty dorosły Polak przed sześćdziesiątym rokiem życia ma do czynienia z grami hazardowymi online. Branża nieustannie się rozwija i generuje corocznie wielomiliardowe przychody. Przybywa nowych internetowych serwisów hazardowych, jak również grających użytkowników. Na czym im najbardziej zależy? Na wygodzie, szybkości i bezpieczeństwie korzystania z oferowanej usługi. Jednym z elementów, które to zapewniają są nowoczesne bezpieczne metody płatności online. Prawdopodobnie najskuteczniejszą z nich są coraz popularniejsze portfele wirtualne.

Portfele cyfrowe – czym są i jak działają?

Portfele elektroniczne, zwane też cyfrowymi, wirtualnymi czy e-portfelami, to cyfrowa wersja tradycyjnego portfela z o wiele bardziej rozbudowaną funkcjonalnością. Można je zasilać środkami pieniężnymi z osobistego rachunku bankowego, a także podpinać do niego inne narzędzia płatnicze, jak karty płatnicze – debetowe i kredytowe, a także karty przedpłacone czy kryptowaluty.  Portfele cyfrowe służą przede wszystkim do płatności online za transakcje w sklepach internetowych, serwisach usługowych, stronach rozrywkowych i portalach hazardowych czy kasynach online. Umożliwiają także wysyłanie pieniędzy do innych użytkowników i na konta bankowe w wielu dostępnych walutach, jak również płacenie rachunków i subskrypcji oraz obracanie popularnymi kryptowalutami. Środki księgowane są natychmiastowo, a obsługa jest intuicyjna i łatwa. Transakcje dokonywane za pomocą e-portfeli są bezpieczne i szyfrowane, a ochrona prywatności jest priorytetem. Nowoczesne algorytmy i technologie chronią dane osobowe użytkowników, ich środki pieniężne oraz poufne informacje o transakcjach. Jak to wygląda w kasynach online?

PORTFELE ELEKTRONICZNE - OTWARTY LAPTOP Z KLAWIATURĘ
jak przesyłać pieniądze czyli PORTFELE ELEKTRONICZNE

Bezpieczeństwo płatności w kasynach online

Za jedno z najbezpieczniejszych narzędzi płatności online w ofercie kasyn online uważa się portfele elektroniczne, także te w formie kart przedpłaconych oraz obsługujące kryptowaluty. Serwisy hazardowe oprócz udostępniania tego typu bezpiecznych rozwiązań płatniczych, same dbają o bezpieczeństwo i ochronę swoich graczy, traktując to priorytetowo. Stosują następujące rozwiązania techniczne i technologiczne w ramach cyberbezpieczeństwa:

 • Firewalle, czyli zapory sieciowe chroniące przed niepożądanym ruchem
 • Bezpieczne szyfrowanie SSL zapewniające prywatne połączenie
 • Protokół bezpieczeństwa https: oznaczony symbolem zamkniętej kłódki
 • Innowacyjne algorytmy ochrony oparte na bazie sztucznej inteligencji

Inną formą dbania o bezpieczeństwo i ochronę graczy jest Regulamin Odpowiedzialnej Gry, dostępny w serwisach hazardowych i kasynach online. Zawiera on szereg porad, metod i narzędzi, mających na celu zminimalizowanie potencjalnego ryzyka uzależnienia od hazardu.

Najpopularniejsze e-portfele wśród graczy

Na co zwracają uwagę gracze kasyn online przy wyborze metody płatności do wpłaty depozytu lub wypłaty środków ze swojego konta? Na szybkość i skuteczność transakcji, łatwość i wygodę obsługi, a także bezpieczeństwo płatności. Ważne są także oceny użytkowników, opinie ekspertów i jakość obsługi klienta danego operatora płatności online. Portfele elektroniczne najchętniej wybierane przez graczy na świecie to między innymi:

 • Amazon Pay – e-portfel umożliwiający zakupy internetowe klientom firmy Amazon
 • Apple Pay – portfel cyfrowy na system iOS, oferuje płatności NFC i kartę wirtualną
 • ecoPayz – portfel wirtualny w formie konta walutowego z kartą płatniczą
 • Google Pay – portfel elektroniczny na urządzenia mobilne z systemem Android
 • LeoPay – jeden z pierwszych e-portfeli, z konkurencyjnymi kursami wymiany walut
 • Neteller – portfel cyfrowy do płatności internetowych oraz obrotu kryptowalutami
 • PayPal – globalny portfel obsługujący 25 walut i darmowe płatności w EUR i PLN
 • Revolut – portfel elektroniczny oferujący transakcje w 30 światowych walutach
 • Samsung Wallet – na urządzenia Samsung, przechowuje karty, dokumenty i bilety
 • Skrill – łatwe, szybkie i bezpieczne płatności internetowe za pomocą adresu e-mail
 • eZeeWallet – nowy e-portfel, dostępny w renomowanym kasynie wazamba-pl.com

Podsumowując, sprawdzonych i zaufanych portfeli elektronicznych na rynku jest wiele, jednak te najczęściej spotykane w kasynach online to ecoPayz, Neteller, PayPal i Skrill.

poznaj nowe Renault Austral

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

 • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
 • KRS: 0000406931
 • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia