Kreator CV w serwisie Canva to więcej niż atrakcyjne obrazki

Prowadząc cię krok, po kroku pomoże stworzyć profesjonalny życiorys zawodowy.

498

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Canva to więcej niż atrakcyjne obrazki - zrzut ekranu z podstawowym pulpitem programu. W centralnej części duży, niebieski napis Canva.
Wybór opcji programu jest bardzo szeroki. Każdy może być twórcą.

Każdy kto bierze aktywny udział w tworzeniu jakichkolwiek treści w internecie, a już szczególnie osoby które udzielające się w Social Mediach, wie co to jest aplikacja Canva. W bardzo dużym uproszczeniu, jest to program graficzny z którego może skorzystać każdy, a możliwości ma on przeogromne. Kreator CV w serwisie Canva, to więcej niż atrakcyjne obrazki

Canva to więcej niż atrakcyjne obrazki – idea

Canva w formie start-upu technologicznego, narodziła się w 2012 roku w Sydney, a jej twórcami byli Melanie Perkins, Cliff Obrecht oraz Cameron Adams. W swoim założeniu, platforma miała służyć głównie nauczycielom oraz studentom przy tworzeniu różnego rodzaju  programów nauczania. Już w pierwszym roku funkcjonowania, z platformy korzystało 750.000 użytkowników. Początkowo Canva oferowała głównie funkcje graficzne, jednakże w miarę upływu czasu stała się platformą  oferującą wiele zaawansowanych funkcji. Pozwalających  zarówno tworzyć nowe, jak i modyfikować już istniejące media, grafikę, obraz, film  oraz dźwięk.

Obecnie dzięki mocno intuicyjnej obsłudze, z aplikacji korzystają absolutnie wszyscy, od początkujących amatorów po profesjonalistów poszukujących nowych narzędzi, nie tylko w mediach ale i w biznesie. O tym jak potrzebnym narzędziem okazała się Canva świadczy fakt, że już w 2020 roku platforma zatrudniała ponad 1000 pracowników, a grono użytkowników rozrosło się do ponad 40 milionów twórców.

Projekty graficzne są wszędzie

Bez względu na branżę oraz format firmy, absolutnie we wszystkich istnieją potrzeby zaprojektowania ulotek, plakatów, infografik czy też prezentacji, a nie każdą z nich stać na zatrudnienie profesjonalnego projektanta. Wtedy z pomocą przychodzi Canva, program który prowadzi krok po kroku, przez wszystkie etapy procesu twórczego, ułatwiając go poprzez udostępnienie mnóstwa gotowych szablonów, czcionek, grafik  oraz wielu innych dodatków, które w razie potrzeby można zmodyfikować, dostosowując kolor czy wielkość elementów grafiki, a wszystko w zgodzie z potrzebami autora.

Kreator CV w serwisie Canva to więcej niż atrakcyjne obrazki - wyobrażenie sztucznej inteligencji o śpiącym człowieku. maszkary
Kiedy korzystacie ze sztucznej inteligencji, piszcie precyzyjnie o jaką grafikę wam chodzi. Inaczej będą takie efekty.

Możliwości graficzne Canvy są porównywalne do wielu programów profesjonalnych, a dzięki posiadanej bazie gotowych szablonów oraz elementów graficznych, sprawia że praca z nią jest łatwa i o wiele mniej stresująca. Dodatkowo w razie potrzeby, można skorzystać z usług sztucznej inteligencji, która wygeneruje potrzebną grafikę.

Prościej się już nie da – Kreator CV w serwisie Canva to coś więcej

Od początku swego istnienia, platforma Canva miała być na tyle prosta w obsłudze, aby każda osoba nie posiadająca żadnego doświadczenia w projektowaniu grafiki, na tyle szybko nauczyła się z niej korzystać, aby z totalnego laika stała się niemalże profesjonalistą. Czasem w biurze, czy też w firmie zdarzają się sytuacje awaryjne, gdy na przykład “ na wczoraj” trzeba stworzyć profesjonalne materiały reklamowe i właśnie tutaj z nieocenioną pomocą przychodzi Canva, ze swoją przeogromną bazą gotowych  projektów oraz ich elementów. Jak wiadomo „czas to pieniądz”, a Canva pozwala zaoszczędzić go mnóstwo, przy jednoczesnym zachowaniu w pełni profesjonalnego wyglądu  tworzonych projektów.

<yoastmark class=

Nieoceniona pomoc w wielu branżach

Platformę Canva, znają chyba wszyscy czynnie udzielający się w Social Mediach typu Twitter, Facebook czy też Instagram.  Pozwala ona na stworzenie odpowiednio spersonalizowanych przekazów społecznościowych, w sposób barwny i atrakcyjny. Dla zastosowań biznesowych, Canva proponuje pomoc przy tworzeniu wszelkiego typu profesjonalnych prezentacji oraz infografik, do wykorzystania zarówno na wewnętrznych spotkaniach zespołu, jak i telekonferencjach. Canva jest również nieocenionym narzędziem, dla twórców wszelkiej maści kampanii reklamowych w internecie, prosto i przystępnie ułatwia tworzenie profesjonalnych projektów banerów reklamowych, które często  wywołują u nas irytację. 

Kreator CV w serwisie Canva

Pomimo że pomysłodawcy platformy Canva, zakładali wykorzystanie jej na potrzeby twórców grafiki, to po 10 latach istnienia każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Wielu z nas zmieniało już kilkakrotnie miejsce zatrudnienia. Wielu staje dopiero na początku swojej kariery zawodowej i jedną z rzeczy, która niewątpliwie będzie im potrzebna jest nowoczesne i profesjonalne CV. W bogatych zasobach internetu, znajdziemy wiele kreatorów pomagających stworzyć ten dokument. Ten oferowany przez Canvę jest niewątpliwie godny polecenia, z wielu względów. Kreator CV oferowany przez Canvę, umożliwia skorzystanie z setek gotowych szablonów zawodowych życiorysów, które w dowolny sposób można dostosować do swoich potrzeb.

Niezwykła łatwość obsługi programu czyni go także niezwykle pomocnym, dla mogących z niego skorzystać osób z niepełnosprawnościami, a szczególnie gdy osoby takie będą chciały skorzystać z kreatora CV. Niezależnie od rodzaju pracy o jaką zamierzasz się ubiegać, Canva poprowadzi cię krok po kroku przez cały proces tworzenia  profesjonalnego CV. Korzystając z wybranego przez siebie szablonu, możesz go dowolnie modyfikować zmieniając jego układ, kolorystykę, wielkość czcionki, czy też dodając stosowną grafikę. A wszystko to jest dostępne, bez konieczności rejestracji i logowania się na portalu. Naprawdę kreator CV w serwisie Canva to więcej niż atrakcyjne obrazki

Ciekawy materiał wideo: Jak tworzyć grafiki za pomocą sztucznej inteligencji | CANVA

Może cię również zainteresować: Jak niepełnosprawni mogą szukać pracy?

Słuchaj nas online!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia