Dlaczego warto kupować nowe palety euro?

Bezpieczeństwo i efektywność to priorytety w transporcie. Nowe palety euro są najlepszą opcją. Wynika to między innymi z wprowadzonej i przestrzeganej standaryzacji. Postaw na nowe palety euro.

443

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

palety euro ułożone w stos
czy warto kupować nowe europalety?

Trudno wyobrazić sobie wydajny transport bez stosowania palet euro, które zwiększają nie tylko efektywność, ale również poprawiają bezpieczeństwo transportowanych towarów. W celu obniżenia kosztów niektóre firmy decydują się na zakup używanych palet, co jednak nie jest najlepszym pomysłem. Nowe palety euro to pewność logistyczna.

  1. Z czego wynika popularność palety euro?
  2. Nowa paleta euro czy używana?
  3. Sprawdzony dostawca europalet
  4. Gdzie można kupić palety o niestandardowych wymiarach?

Sprawdź, dlaczego warto postawić na nowe palety euro i gdzie można zamówić tego typu produkty. Zamówić w atrakcyjnych cenach i przeróżnych wariantach.

Z czego wynika popularność palety euro?

Euro palety to oczywiście tylko jedna z wielu opcji. Jednak nie da się ukryć, że to właśnie one są powszechnie stosowanymi nośnikami ładunku. Wynika to między innymi z wprowadzenia i przestrzegania przez producentów standaryzacji. Dzięki temu, że palety euro mają zawsze 1200 mm x 800 mm, można łatwo zaplanować ich rozmieszczenie w ciężarówkach lub na regałach magazynowych. Są one również zaprojektowane w taki sposób, aby wytrzymywały nawet wysokie obciążenia i mogły być wielokrotnie wykorzystywane, co obniża koszty. Coraz więcej firm zwraca również uwagę na to, że palety drewniane euro są produkowane z drewna pozyskiwanego ze zrównoważonych źródeł, co przekłada się na wybór przyjazny dla środowiska.

Nowa paleta euro czy używana?

Warto jednak mieć na uwadze, że używane europalety EPAL mogą nie zagwarantować oczekiwanej przez klienta jakości. Skoro więc można w atrakcyjnej cenie kupić nowe palety kompatybilne z popularnymi systemami magazynowania, to błędem byłoby z tego nie skorzystać. Najważniejsze zalety nowych palet to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości i ochrony transportowanych towarów oraz pewność, że nowa paleta posłuży przez długi czas, nawet jeżeli będzie często używana. W przypadku palet z drugiej ręki trudno natomiast ocenić ich prawdziwy stan.

Sprawdzony dostawca europalet

Największy wybór na takie produkty jak paleta euro oferuje sklep internetowy, który specjalizuje się rozwiązaniach związanych z wyposażeniem magazynu. Klienci zainteresowani tym najpopularniejszym typem palet, mogą skorzystać z bardzo atrakcyjnych cen nawet przy pierwszym zamówieniu.

Gdzie można kupić palety o niestandardowych wymiarach?

Warto również wspomnieć o możliwości złożenia zamówienia na palety o niestandardowych wymiarach lub nawet zamówić je według własnej specyfikacji. W takim przypadku trzeba podać długość i szerokość palety, ilość desek (wierzchnich i poprzecznych) oraz grubość materiałów. Pozwala to idealnie dopasować palety do potrzeb klienta.

co jeszcze powinieneś wiedzieć o przesyłkach paletowych i jaka nawigacja jest najlepsza nie tylko w logistyce

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia