Bezpieczny Zakup – Renault Trafic Chłodnia

Test Renault Trafic Chłodnia z Restauracją tworzoną przez osoby z niepełnosprawnościami Zdrówko Legionowo

499

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Renault Trafic Chłodnia na Cateringu ze Zdrówkiem Legionowo
słodkości przygotowane przez zespół gastronomiczny z niepełnosprawnościami

Jak dokonać właściwego wyboru kupując lodówkę na kołach? Bezpieczny zakup Renault Trafic chłodnia to próba przedstawienia izotermy z agregatem jaką jest na prawdę. Ten model jest wyjątkowy bo ma wykonanie agregatu totalnie wewnętrzne, nawet skraplacz jest zabudowany. Ładownia jest zbudowana ze świetnych materiałów, polska robota w najlepszym wydaniu!!

wnętrze chłodni renault trafic

Bezpieczny Zakup – Renault Trafic Chłodnia a gdzie agregat?

Ten samochód został zabudowany w polskiej firmie Frigipol z użyciem agregatu Zanotti jak w poprzednim teście Renault Express. Różnica jednak jest zasadnicza, w tym przypadku mamy agregat w wykonaniu wewnętrznym. Cała zabudowa jest wykonana przez polską firmę, jednego z liderów w tym temacie. Obecnie większość producentów czy importerów zabudowuje pojazdy specjalne w polskich firmach. Jesteśmy konkurencyjni do tego co w Europie, jesteśmy lepsi i tańsi. W niektórych przypadkach importerzy u nas zabudowują auta na inne rynki, to bardzo dobry znak.

Renault Trafic Chłodnia na Cateringu ze Zdrówkiem Legionowo
Renault Trafic Chłodnia na Cateringu ze Zdrówkiem Legionowo

W przypadku nabywcy ważne jest to by była to polska zabudowa bo w przypadku serwisu czy naprawy Frigipol ma kilka punktów serwisowych w kraju. Powiedzmy kilka słów o podobnych pojazdach. W poprzednim odcinku opisaliśmy najmniejszą lodówkę czyli Renault Express Pack Klim. Tamten przypadek jest dość szczególny bo jako bazę użyto innej marki. Jest to Dacia czyli tania marka Renault, zrobiono to by zmniejszyć maksymalnie cenę sprzedaży auta. Odbija się to na jakości która jest poprawna. W Traficu mamy o niebo lepszą.

Renault Trafic Chłodnia na Cateringu ze Zdrówkiem Legionowo 2
Renault Trafic Chłodnia na Cateringu ze Zdrówkiem Legionowo

Bezpieczny Zakup – Renault Trafic Chłodnia a co z ekonomią?

Kulinarna Reprezentacja Polski z szefem Jarosławem Uścińskim

Kulinarna Reprezentacja Polski

Ten samochód jest ze średniej półki cenowej jeśli chodzi konkurencję, mimo wszystko jest wykonany estetycznie i z użyciem wysokiej jakości materiałów. Jest typowym samochodem użytkowym z dobrą relacją ceny do jakości produktu. Trafic jako platforma jest od kilkunastu lat jednym z najpopularniejszych samochodów użytkowych w Polsce. Zarówno jako auto dla małego biznesu jak i mini-bus sprawdza się dobrze sądząc po opiniach w internecie i ilości rejestracji.

tabliczka znamionowa we wnęrzu chłodni informuje o producencie zabudowy Frigipolu

Na koniec przypomnę że bardzo dobrą wiadomością jest zastosowanie fantastycznego diesla od Nissana, w naszym przypadku 170KM z mechaniczną skrzynią. Po pierwsze ten silnik jest stosowany również ze skrzynią dwusprzęgłową o siedmiu przełożeniach po drugie jest bardzo ekonomiczny i czysty. Nam udało się osiągnąć 6,2l/100km z obciążeniem i włączoną chłodnią oraz klimatyzacją bo na zewnątrz było 31stC. Myślę że na takie warunki to dobry wynik. Poniżej proszę posłuchać naszej audycji o tym aucie oraz wypowiedzi sprzedawcy.

Renault Trafic Chłodnia na Cateringu ze Zdrówkiem Legionowo 3
Renault Trafic Chłodnia na Cateringu ze Zdrówkiem Legionowo

Realny test z Restauracją Zdrówko tworzoną przez osoby z niepełnosprawnościami

My nasz test związany z przydatnością dla cateringu wykonaliśmy z restauracją Zdrówko z Legionowa. Jest to miejsce tworzone przez osoby z niepełnosprawnościami ale szkolone przez szefa Kulinarnej Reprezentacji Polski Jarosława Uścińskiego. Auto brało udział w 2 dużych imprezach wyjazdowych i sprawdziło się znakomicie pod względem załadunku i warunku przewozu. Catering był zabezpieczony temperaturą +6 stopni bo taką potrzebowaliśmy.

Bezpieczny Zakup – Renault Trafi Chłodnia Izoterma

przeczytaj też o Renault Express Chłodnia

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia