Legia podejmuje Sporting Lizbona w FIBA Europe Cup

Legia podejmuje Sporting Lizbona w FIBA Europe Cup

188

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Legia podejmuje Sporting Lizbona w FIBA Europe Cup
Legia podejmuje Sporting Lizbona w FIBA Europe Cup


Legia podejmuje Sporting Lizbona w FIBA Europe Cup. Jutro 10 stycznia 2024 roku o godzinie 19 Legia Warszawa zmierzy się w hali przy ulicy Obrońców Tobruku na Bemowie ze Sportingiem Lizbona w ramach drugiej rundy FiBA Europe Cup

Oba zespoły podchodzą do tego spotkania z dobrymi nastrojami. Legia w pierwszej rundzie FIBA Europe Cup wygrała swoją grupę, a ostatnio w lidze wygrała z Enea Zastalem Zielona Góra na wyjeździe 92:71. Sporting również wywalczył awans w pierwszej fazie tych rozgrywek, a dodatkowo ostatnio wygrał w lidze z Galomar 89:71

Legia jest lekkim faworytem tego spotkania. Zespół z Warszawy ma lepszy skład, doświadczenie i przede wszystkim atmosferę w hali. Sporting jednak nie będzie łatwym rywalem. Portugalczycy są dobrze zorganizowani i mają w swoich szeregach kilku doświadczonych zawodników.

Mecz Legii ze Sportingiem zapowiada się na zacięty i emocjonujący. O zwycięstwie zadecydują detale. Jeśli Legia zagra swoją najlepszą koszykówkę, powinna wywalczyć dwa punkty.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o odejściu Tomasza Marca z 19-30

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia