Złoty medal dla Weroniki Gurynow członkini Junior Poland Culinary Team. Historyczny sukces dla Polski

Reprezentantka Junior Poland Culinary Team pod skrzydłami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni, Weronika Gurynow, wyniosła polską sztukę kulinarną na szczyt i zdobyła złoty medal w kategorii Culinary Art. A oto szczegóły:

284

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Złoty medal dla Weroniki Gurynow z Junior Poland Culinary Team. Gratulacje!
Złoty medal dla Weroniki Gurynow z Junior Poland Culinary Team. Gratulacje!

Wielkie gratulacje dla Weroniki Gurynow, członkini Junior Poland Culinary Team & Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni, która osiągnęła historyczny sukces na IKA Culinary Olympics 2024 w Stuttgarcie. W kategorii Culinary Art, Weronika zdobyła pierwsze miejsce i złoty medal!

Złoty medal dla Weroniki Gurynow

Weronika Gurynow przedstawicielka Junior Poland Culinary Team zdobyła złoty medal w kategorii Culinary Art na IKA Culinary Olympics 2024, najstarszym, największym i najbardziej zróżnicowanym międzynarodowy konkursie sztuki kulinarnej na świecie. Pełni pasji kucharze z całego świata, pracują nad idealnym połączeniem składników, przygotowaniem i prezentacją dań. W uczciwej rywalizacji powstają nowe trendy kulinarne od prawie 125 lat.

Kategoria Culinary Art to jedna z najważniejszych konkurencji podczas IKA Culinary Olympics. Oto kilka kluczowych informacji na jej temat:

 • Cel: W tej kategorii kucharze prezentują swoje umiejętności artystyczne, tworząc wyjątkowe dania, które nie tylko smakują doskonale, ale także zachwycają estetyką i kreatywnością.
 • Kryteria oceny:
 • Smak: Oczywiście smak jest ważny! Jury ocenia, jak dobrze danie smakuje.
 • Prezentacja: Kucharze muszą zadbać o estetykę podania. Wygląd dania ma ogromne znaczenie.
 • Kreatywność: Oryginalność i pomysłowość są doceniane. Kucharze mogą eksperymentować z technikami, składnikami i dekoracją.
 • Precyzja: Każdy detal się liczy. Kucharze muszą dbać o dokładność w przygotowaniu i układaniu potrawy.
 • Wyposażenie: W kategorii Culinary Art kucharze mają do dyspozycji pełne wyposażenie kuchenne, aby móc zrealizować swoje wizje kulinarne.
 • Wyjątkowość: To nie tylko o gotowaniu. To o tworzeniu dzieła sztuki, które łączy smak, wzrok i emocje.
 • Wyzwanie: Konkurencja jest silna, a kucharze muszą pokazać swoje umiejętności na najwyższym poziomie.

Weronika Gurynow, utalentowana kulinarna artystka, zaprezentowała swoje umiejętności i pasję w konkurencji, w której liczy się nie tylko smak, ale także kreatywność, estetyka i precyzja. Jej wyjątkowe danie zachwyciło jury i przyniosło Polsce zasłużone zwycięstwo.

Kategorie na IKA Culinary Olimpics

Na IKA Culinary Olympics 2024 istnieje wiele innych ekscytujących kategorii konkursowych, w których utalentowani kucharze i kucharki rywalizują o medale. Oto niektóre z nich:

 • Pastry Art (Sztuka Cukiernicza): W tej kategorii uczestnicy prezentują swoje umiejętności w tworzeniu wykwintnych deserów, ciast i słodkich kompozycji. To pole dla mistrzów cukiernictwa.
 • Hot Kitchen (Gorąca Kuchnia): Tutaj kucharze rywalizują w przygotowywaniu dań głównych, wykorzystując różnorodne techniki gotowania i składniki. To prawdziwe wyzwanie dla smakoszy.
 • Cold Table (Stół Zimny): W tej kategorii uczestnicy prezentują swoje umiejętności w dekorowaniu i serwowaniu zimnych potraw, takich jak sałatki, przekąski i dania na zimno.
 • Fish and Seafood (Ryby i Owoce Morza): Kucharze rywalizują w przygotowywaniu potraw z ryb i owoców morza. To wymaga precyzji i wyczucia smaku.
 • Vegetarian (Wegetariańskie): Tutaj uczestnicy prezentują swoje umiejętności w przygotowywaniu dań wegetariańskich. To pole dla miłośników warzyw i roślinnych smaków.
 • National Teams (Reprezentacje Narodowe): W tej kategorii drużyny z różnych krajów rywalizują w różnych dyscyplinach kulinarystycznych. To okazja do pokazania narodowej dumy i tradycji kulinarnych.

Historyczny sukces dla Polski – Dziękujemy!

Weronika jest wzorem dla młodych kucharzy i kucharek, inspirując ich do dążenia do doskonałości. Jej wytrwałość, ciężka praca i talent przyniosły Polsce pierwsze złoto w tej prestiżowej konkurencji. Dziękujemy Weroniko za reprezentowanie naszego kraju na międzynarodowej arenie kulinarnej!

Poniżej link do materiału z uroczystości wręczenia złotego medalu naszej reprezentantce 😉

https://www.facebook.com/reel/358213437100685

Dzisiaj, podczas kolejnej rundy IKA Culinary Olympics 2024, trzymamy kciuki za seniorów z Narodowej Reprezentacji Polski Kucharzy – Poland National Culinary Team. Życzymy im powodzenia i kolejnych sukcesów!

Redakcja Radia Bezpieczna Podróż

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

 • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
 • KRS: 0000406931
 • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia