S7: Pięć osób rannych w zderzeniu czołowym. Kierowca jechał pod prąd!

W niedzielę wieczorem na trasie S7 doszło do niebezpiecznego wypadku. 5 osób zostało rannych, w tym, dwoje dzieci. Na szczęście, nie ma ofiar śmiertelnych.

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

S7: Pięć osób rannych w zderzeniu czołowym
S7: Pięć osób rannych w zderzeniu czołowym

W niedzielę wieczorem na trasie S7, na odcinku węzeł Tarczyn Południe – węzeł Janki, doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe, w wyniku czego pięć osób zostało rannych. Ustalono, że jeden z kierowców, 72-letnia kobieta, jechała pod prąd!

Pięć osób rannych w zderzeniu czołowym

Według informacji przekazanych przez tvnwarszawa.pl, do zdarzenia doszło około godziny 20:00. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe, w tym policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Rannych zostało pięć osób, w tym dwoje dzieci. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitali.

Jak ustalili policjanci, 72-letnia kobieta kierująca volkswagenem golfem wjechała na trasę S7 pod prąd. Zderzyła się z jadącym prawidłowo oplem astrą. Siła uderzenia była tak duża, że oba pojazdy zostały poważnie uszkodzone.

Przypomnijmy, że do podobnego zdarzenia doszło w czwartek 1 lutego około godziny 11:40 na trasie S5 koło Kościana pod Poznaniem. 73-letni mieszkaniec Kościana wjechał na drogę ekspresową pod prąd i czołowo zderzył się z prawidłowo jadącym 44-latkiem z Warszawy. W wyniku wypadku 73-latek poniósł śmierć na miejscu. 44-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Policja apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności na drodze, ze szczególnym naciskiem na ostrożność podczas wjeżdżania na drogę ekspresową lub autostradę, a także o zachowanie zdrowego rozsądku i odpowiedzialności za kierownicą.

Poniżej link do posta na Facebooku, OSP Raszyn:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=778773160959354&set=a.405277748308899&type=3&ref=embed_post

Odkryj więcej na naszej stronie!

Ten artykuł to tylko początek. Zapraszamy do zapoznania się z innymi ciekawymi treściami, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór artykułów na różne tematy, od aktualnych wydarzeń po ciekawostki historyczne, tajniki motoryzacji i porady dotyczące codziennego życia oraz zdrowego odżywiania.

Oto kilka artykułów, które mogą Cię zainteresować:

6 mld złotych w zbożu. Kołodziejczak ujawni, kto na tym zarobił? – Radio Bezpieczna Podróż (bezpiecznapodroz.org)

„Musimy obudzić Europę i wzmocnić naszą politykę obronną” – Radio Bezpieczna Podróż (bezpiecznapodroz.org)

Kulinarna Nawigacja – złoto i srebro – Radio Bezpieczna Podróż (bezpiecznapodroz.org)

Brak postów do wyświetlenia