Anuluj mandat – jak się bronić

866

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

mandat karny wzór
mandat karny wzór

Jak się bronić przed mandatem. Dzisiejsza rozmowa z Tomaszem Parolem prawnikiem z Fundacji “Anioły sprawiedliwości” na temat zbyt wysokich mandatów, niepotrzebnemu wzrostowi ich wysokości i zbyt dużej ilości fotoradarów.

Czy taka sytuacja poprawi nasze bezpieczeństwo na drodze czy będzie tylko kolejną daniną dla budżetu? O tym dowiesz się słuchając naszej audycji.

Czy tylko Polacy wobec zaistniałej sytuacji związanej z wojną w Ukrainie będą płacić mandaty. Jak powinien działać obecny system kar i czy powinno się go czasowo zawiesić. Czy warto rozmawiać z przedstawicielem Policji podczas zatrzymania podczas wykroczenia drogowego. Apel do przedstawicieli Policji o łagodniejsze potraktowanie społeczeństwa wobec przepisów anty-covidowych. Apel o odmawianie przyjęcia mandatu i skierowanie sprawy do sądu, który ze względu na swoją niewydolność i opieszałość sędziów zostanie szybko zablokowany ilością spraw. Na naszej stronie będzie możliwość pomocy w przypadku skierowaniu sprawy do sądu. Pamiętaj że warto odwiedzać stronę anuluj-mandat.pl

Co dalej? O tym w naszej audycji.

Anuluj mandat cz.1
Anuluj mandat cz. 2
Anuluj mandat cz.3
Anuluj mandat cz. 4

Zainteresował cię temat? Przeczytaj także Jak-nie-stracic-prawa-jazdy oraz brak-uprawnien-do-kierowania-pojazdem

Więcej porad z zakresu motoryzacji usłyszysz w Radiu Bezpieczna Podróż.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Poprzedni artykułWywiad z Andrzejem Pągowskim
Następny artykułRodzaje felg samochodowych
Piotr Pawlak
Jestem miłośnikiem zabytkowej motoryzacji i turystyki z nią związanej. Interesuje się historią Warszawy, a wolnych chwilach oglądam stare polskie komedie przede wszystkim mistrza Stanisława Barei. Dobry rock-and-roll, ska i punk rock nie są mi obce, no i oczywiście klasyka metalu z lat 80/90. Wszystko to okraszone jest fotografią kiedyś kliszową obecnie cyfrową.

Brak postów do wyświetlenia