Anuluj mandat – jak się bronić

0
487
mandat karny wzór
mandat karny wzór

Jak się bronić przed mandatem. Dzisiejsza rozmowa z Tomaszem Parolem prawnikiem z Fundacji “Anioły sprawiedliwości” na temat zbyt wysokich mandatów, niepotrzebnemu wzrostowi ich wysokości i zbyt dużej ilości fotoradarów.

Czy taka sytuacja poprawi nasze bezpieczeństwo na drodze czy będzie tylko kolejną daniną dla budżetu? O tym dowiesz się słuchając naszej audycji.

Czy tylko Polacy wobec zaistniałej sytuacji związanej z wojną w Ukrainie będą płacić mandaty. Jak powinien działać obecny system kar i czy powinno się go czasowo zawiesić. Czy warto rozmawiać z przedstawicielem Policji podczas zatrzymania podczas wykroczenia drogowego. Apel do przedstawicieli Policji o łagodniejsze potraktowanie społeczeństwa wobec przepisów anty-covidowych. Apel o odmawianie przyjęcia mandatu i skierowanie sprawy do sądu, który ze względu na swoją niewydolność i opieszałość sędziów zostanie szybko zablokowany ilością spraw. Na naszej stronie będzie możliwość pomocy w przypadku skierowaniu sprawy do sądu. Pamiętaj że warto odwiedzać stronę anuluj-mandat.pl

Co dalej? O tym w naszej audycji.

Anuluj mandat cz.1
Anuluj mandat cz. 2
Anuluj mandat cz.3
Anuluj mandat cz. 4

Zainteresował cię temat? Przeczytaj także Jak-nie-stracic-prawa-jazdy oraz brak-uprawnien-do-kierowania-pojazdem

Więcej porad z zakresu motoryzacji usłyszysz w Radiu Bezpieczna Podróż.