lX Ogólnopolski Zlot Dacii 25-27 08 – Krzeszowice

25-27 08. lX Ogólnopolski Zlot Dacii to impreza skupiająca po raz kolejny pasjonatów tej marki samochodów z ponad 50 letnią tradycją na rynku.

398

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

lX Ogólnopolski Zlot Dacii 25-27 08
lX Ogólnopolski Zlot Dacii 25-27 08

lX Ogólnopolski Zlot Dacii 25-27 08 odbędzie się tradycyjnie w Krzeszowicach w Gospodarstwie Rolno – Agroturystycznym „Przy Leśniczówce” Czerna 372, 32-065 Krzeszowice www.czerna.com.pl

Jak czytamy w informacji podanej przez organizatorów Zlotu: Dacia Klub Polska i DUSTER OFF ROAD TEAM POLAND termin to 25 – 27.08.2023. Więc zlot rozpoczyna się od piątku, a kończy w niedzielę obiadem. Chętni zlotowicze mogą pojawiać się od czwartku 24.08.2023 (kolacja).

lX Ogólnopolski Zlot Dacii 25-27 08 – informacje.

Jak co roku impreza obfitować będzie w różnego rodzaju atrakcje dla małych – tych bawił będzie Misio Pysio – i dla dużych. Konkursy, ognisko czy wyprawa w teren.

lX Ogólnopolski Zlot Dacii 25-27 08. warto zwiedzić okolicę
lX Ogólnopolski Zlot Dacii 25-27 08. warto zwiedzić okolicę

Jeżeli chodzi o koszty, to te przedstawiały się następująco,

ceny wyżywienia: śniadanie – 25zł, obiad – 35zł, kolacja – 25zł. Ceny noclegów: 45zł/osoba
Przy jednym tylko noclegu – 65zł (sobota/niedziela np.).
Możliwość namiot/przyczepa – 30zł/osoba za dobę.
SKŁADKA ZLOTOWA: 50zł/os
Płatne od osoby dorosłej.

UWAGA! Składki nie będzie można opłacić w dniu zlotu. Składka nie jest obowiązkowa ale osoby które jej nie opłaciły nie otrzymają pamiątek zlotowych, identyfikatorów i nie będą klasyfikowane w konkursach. IDENTYFIKATORY BĘDĄ PRZYGOTWYWANE PRZED ZLOTEM! Dlatego po opłaceniu składki prosimy o podanie jakie imię/imona/loginy mają być nadrukowane na identyfikatorze.

Choć termin zgłaszania chętnych minął, był do 31.05.2023r. to osoby, które są chętne by w nim uczestniczyć organizatorzy proszą o kontakt bezpośredni w sprawie noclegów. Jeżeli chodzi o ewentualne rezygnacie, to w chwili obecnej – po 1 07 jest możliwa tylko w przypadku znalezienia zastępstwa.

lX Ogólnopolski Zlot Dacii 25-27 08.-konkursy
lX Ogólnopolski Zlot Dacii 25-27 08.-konkursy

Pierwszeństwo w noclegach mają zlotowicze uczestniczący w całym zlocie (dwa noclegi). Namioty będą dopuszczone dopiero po wykorzystaniu wszystkich miejsc hotelowych.

Zapisy i informacje:
http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=21272
Sponsorzy: Auto-Serwis Wieczorek: www.czescidacia.pl, Renault Polska: www.dacia.pl, Kubki: www.serwkom.pl. Liczba miejsc noclegowych ograniczona!!!!

Krzeszowice i okolice

Udział w zlocie to też okazja by zapoznać się z tą jakże malowniczą, urokliwą, wiejską miejscowością jaką są Krzeszowice. Ppołożona w województwie małopolskim miejscowość przyciąga swoim pięknem i bogatą historią.

Miejscowość ta położona jest w otoczeniu przepięknych krajobrazów i malowniczych wzgórz, co czyni ją idealnym miejscem dla osób szukających wytchnienia od zgiełku miasta. Przez Krzeszowice przepływa rzeka Krzeszówka, która dodaje uroku temu miejscu i tworzy niepowtarzalny klimat.

lX Ogólnopolski Zlot Dacii 25-27 08 - jaskinia
lX Ogólnopolski Zlot Dacii 25-27 08 – jaskinia

Krzeszowice słyną również z licznych zabytków i atrakcji turystycznych. Jednym z najważniejszych obiektów jest zamek w Krzeszowicach, który był niegdyś siedzibą możnych rodów. Obecnie można zwiedzać jego piękne wnętrza i podziwiać bogactwo wystroju. Innym godnym uwagi miejscem jest kościół św. Marcina, który jest przykładem pięknej architektury sakralnej. Kolejną, zdaniem niektórych najciekawszym miejscem w okolicy jest Jaskinia Wierzchowska, znajdująca się w południowej części Jury, we wsi Wierzchowie. Powstała ona w wapieniach górnojurajskich stanowiąc doskonały przykład podziemnej formy krasowej. Jej długość wynosi blisko 1 km. Czyni ją to największą jaskinią na terenie Jury Krakowskiej.

Jeżeli chodzi o mieszkańców Krzeszowic, to Ci są przyjaźni i gościnni. Wielu z nich zajmuje się rolnictwem, dzięki czemu można tu spotkać malownicze pola uprawne i smakować świeżych, lokalnych produktów.

Jeżeli pamiętasz jeszcze jak po polskich drogach jeździły garbusy i masz do nich sentyment zapraszamy do przeczytania ciekawego artykułu. Chyba, że chcesz przekonać się co różni cabrio i naszą Dacię?

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia