Stacja Klasyki przedstawia Klasyki motoryzacji w Galerii Północnej – co można zobaczyć

SK Stacja Klasyki prezentuje Klasyki motoryzacji w Galerii Północnej – co można zobaczyć: Volkswagen T1 Westfalia. BMW M3, Mercedes-Benz 560SL, BMW 633 CSi. Datsun 280ZX, Fiat 500

333

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

SK Stacja Klasyki prezentuje Dwa przykłady pięknych motoryzacyjnych legend w Galerii Północnej - Warszawa
SK Stacja Klasyki prezentuje Dwa przykłady pięknych motoryzacyjnych legend w Galerii Północnej - Warszawa

Stacja Klasyki przedstawia, Klasyki motoryzacji w Galerii Północnej, w Warszawie można potraktować jako oddech od przedświątecznej gorączki. Tych aut nie trzeba było przedstawiać. Dlatego też łącząc jak to się popularnie mówi, przyjemne z pożytecznym trzeba było zobaczyć co oferuje SK, czyli Stacja Klasyki organizator wystawy. Jak się okazało wszystkie marki takie jak: Volkswagen T1 Westfalia. BMW M3, Mercedes-Benz 560SL, BMW 633 CSi. Datsun 280ZX, Fiat 500 zostały zaprezentowane zgodnie z obietnicą. Na pewno będąc w tym miejscu można się zatrzymać na kilka minut. Samochody są niewątpliwie ciekawe i interesujące, ale podczas przedświątecznego zamieszania lepiej poczekać do stycznia 2024. Klasyki motoryzacji to zawsze ciekawostka, nie tylko dla fanów tego typu pojazdów. 

Wystawa znajduje się na parterze, w okolicach wejścia do Północnej od ul. Światowida i potrwa do końca stycznia 2024 roku. Kto nie zdąży przed Nowym Rokiem będzie miał czas później.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji warto odwiedzić stronę Stacja Klasyki –  www.stacjaklasyki.pl. Jest to jednocześnie organizator wystawy.

SK Stacja Klasyki prezentuje Klasyki motoryzacji w Galerii Północnej

Zapraszamy zatem poświęćcie chwilę i zatrzymajcie się bo warto! Karp POCZEKA!

Przyjdźcie do Galerii Północnej i poznajcie jedne z najciekawszych modeli klasyki motoryzacji drugiej połowy XX wieku. Stacja Klasyki przedstawia kilka ciekawych au.

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Warszawa to także Wy! Poznaj swoje miasto, za naszym pośrednictwem.

Na koniec zapraszam do przeczytania Datsun – jak skutecznie zabić legendę oraz Volkswagen Transporter T1, czyli ogórek zdobywa świat

Czytaj również Miasto moje a w nim, kalendarz warszawski na tydzień 30.11-6.12.2023 oraz Rozgrzewanie silnika przed jazdą zimą,

Stacja Klasyki w Galerii Północnej działa do końca stycznia – Klasyki motoryzacji w Północnej 01.12.2023 – 31.01.2024

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org 

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia